COVID-19: سه دوشیزه جهان گرد هم می آیند به گسترش آگاهی در مورد این بیماری همه گیر

COVID-19: سه دوشیزه جهان گرد هم می آیند به گسترش آگاهی در مورد این بیماری همه گیر – سرگرمی

انتشار: May 15, 2020, 16:14 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به loom بزرگ در جهان به عنوان بسیاری به عنوان سه دوشیزه جهان – Manushi Chhillar استفانی دلم واله و ونسا پنک (دوشیزه جهانی سال 2018) متحد برای گسترش آگاهی در مورد این بیماری همه گیر!

Picture Courtesy: PR

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: روابط عمومی

سه زیبایی سابق جهان Manushi Chhillar (دوشیزه جهانی سال 2017) از هند استفانی Del Valle (دوشیزه جهانی سال 2016) از پورتوریکو و ونسا پنک (دوشیزه جهانی سال 2018) از مکزیک می آیند با هم به منظور بالا بردن آگاهی در coronavirus و بحث در مورد چگونه به نبرد ننگ از عفونت است که به آرامی در حال افزایش است.

Manushi می گوید: “در یک زمان مثل این هر آنچه هر یک از ما می توانید انجام دهید برای افزایش آگاهی زیادی در مورد COVID-19 در کشورهای مربوطه ما و جوامع کلیدی خواهد بود برای جلوگیری از این ویروس در آهنگ های خود را. من می خواستم به مردم بگویم که ما در این با هم و آنچه که اتفاق می افتد در هند نیز اتفاق می افتد در بقیه جهان است.”

پلت فرم خواهد شد که سه زرق و برق دار, زیبایی, که همچنین بسیار آوازی در مورد مسائل اجتماعی و انجام تن از کار در ظرفیت خود را در زمینه آموزش و پرورش, بهداشت قاعدگی, تبعیض و نژاد پرستی و غیره صحبت می کنند مورد نیاز برای جهان متحد برای مبارزه با این بیماری همه گیر.

“درد ما شاهد با از دست دادن زندگی مبارزات سختی ها از هندی ها شبیه به چیزی است که اتفاق می افتد در هر کشور از جهان و از دست جهان از مکزیک و پورتوریکو خواهد صحبت می کنند و در همان. ما یک جهان است و ما می توانیم مبارزه و درمان های دسته جمعی. که هدف از این تمرین” Manushi می گوید.

COVID-19 نهفته است همه کشورهای بزرگ جهان به این ویروس گسترش در سراسر قاره است. سه زیبایی سابق جهان خواهد بود با استفاده از رسانه های اجتماعی به عنوان یک پلت فرم برای بحث در مورد اقدامات انجام شده توسط کشورهای خود به مبارزه با ویروس ها و همچنین برجسته کردن کار فردی انجام می دهند در ارتباط با خود نظارتی به منظور بالا بردن آگاهی در COVID-19.

Manushi در حال حاضر بسته شده در توسط هاریانا دولت و یونیسف هند برای جمع آوری به همان اندازه آگاهی در میان مردم هند است. زیبایی را نیز به بحث در مورد اهمیت سلامت روان در یک زمان مثل این و چگونه به نبرد ننگ از کروناویروس که در ذهن مردم است.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de