COVID-19: ممکن است وجود دارد هیچ بین المللی فوتبال, بازی های برگزار شده در این سال!

COVID-19: ممکن است وجود دارد هیچ بین المللی فوتبال, بازی های برگزار شده در این سال! – ورزش

به روز شده: Apr 15, 2020, 11:21 IST | PTI | واشنگتن

فیفا معاون رئیس جمهور ویکتور Montagliani نکات تمام مسابقات می تواند تا 2021

بین المللی ترین فوتبال ممکن است نمی تواند تا سال 2021 با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس محدودیت های مسافرتی و نیاز به باشگاه مسابقات فرصتی برای از سرگیری یک فیفا معاون رئیس جمهور گفته است. ویکتور Montagliani, یک کانادایی است که رئیس جمهور از بدن حاکم برای آمریکای شمالی و مرکزی و کارائیب بوده است عنوان FIFA گروه کاری تدوین برنامه برای مقابله با پیامدهای بزرگترین, ورزش, که تا حد زیادی تعطیل پس از ماه گذشته.

فیفا در حال حاضر به نام خاموش مسابقات بین کشورها بودند که با توجه به بازی های برگزار شده در مارس و ژوئن. Montagliani, کونکاکاف, رئیس جمهور معتقد است که اکتبر و نوامبر ویندوز برای تیم ملی مسابقات می گیریم. “من شخصا فکر می کنم که ممکن است یک بیت از یک چالش بسیار نیست چون فقط به مسائل بهداشتی در سراسر جهان و درجات مختلف از آمادگی بلکه ارتکاب به مسافرت های بین المللی به عنوان به زودی به عنوان ما می آیند,” Montagliani آسوشیتدپرس گفت.

Montagliani
Montagliani

“من فکر می کنم که فوتبال داخلی یک اولویت است. سپتامبر است که هنوز هم در کتاب های, اما من می جلب می گویند که من مطمئن هستم که آن وجود دارد بر روی زمین جامد راه کارهایی روند در حال حاضر.” بازگشت از طرفداران به استادیوم های بسته بندی شده می تواند وابسته به یک واکسن برای COVID-19 بیماری که آماده است و ممکن است تا 2021. “اگر ما چراغ سبز را به بازی در یک مسابقه فوتبال. من به شدت شک دارم که برای اولین بار مسابقه فوتبال خواهد بود با طرفداران. من فقط می توانید ببینید که. من فکر می کنم که می شود یک خطر عظیم او گفت:” در یک مصاحبه تصویری از Vancouver, British Columbia.

“من کاملا مطمئنم که آن را مرحله به مرحله در رویکرد درست مثل بقیه جامعه در حال رفتن به است و سپس از نظر ما تلاش برای بازگشت به حالت عادی در اینجا.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im