COVID-19 آزمون دو برابر خواهد شد در دهلی نو در حال حاضر و سپس سه بار: Amit Shah

COVID-19 آزمون دو برابر خواهد شد در دهلی نو در حال حاضر و سپس سه بار: Amit Shah – اخبار

به روز شده: Jun 15, 2020, 08:35 IST | سازمان | دهلی نو

اتحادیه خانه وزیر Amit Shah اعلام کرد اقدامات لازم برای بررسی گسترش عفونت در پایتخت پس از دیدار با وزیر, Arvind Kejriwal, و معاون فرماندار آنیل Baijal

(Right to left) Delhi Chief Minister Arvind Kejriwal, Deputy CM Manish Sisodia and Delhi Health Minister Satyendra Jain attend a meeting with Union Home Minister Amit Shah (unseen) to discuss the COVID-19 situation, at North Block in New Delhi, on Sunday. Pic/PTI

(راست به چپ) دهلی وزیر, Arvind Kejriwal, معاون سانتی متر Manish Sisodia و دهلی وزیر بهداشت Satyendra Jain شرکت در یک جلسه با اتحادیه خانه وزیر Amit Shah (غیب) به بحث در مورد COVID-19 وضعیت در شمال بلوک در دهلی نو در روز یکشنبه. عکس/PTI

با COVID-19 مورد افزایش نگران کننده, اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah روز یکشنبه اعلام کرد که خود را تست دو برابر خواهد شد در دهلی نو در دو روز آینده و پس از آن با افزایش سه بار.

اعلام کشت از اقدامات برای بررسی گسترش عفونت کروناویروس در سرمایه های ملی پس از جلسه با معاون فرماندار آنیل Baijal و وزیر, Arvind Kejriwal, شاه گفت که COVID-19 آزمون آغاز خواهد شد در هر مرکز رای دهی در مهار مناطق و جامع خانه-به-خانه بهداشت بررسی خواهد شد در نقاط مهم برای تماس با ردیابی.

با در نظر گرفتن کمبود تخت برای Coronavirus – بیماران آلوده در دهلی مودی دولت تصمیم گرفته است بلافاصله پس از ارائه 500 راه آهن مربیان خواهد بود که مجهز به تمام امکانات, او گفت:. شاه گفت: یک تیم مشترک از پزشکان از اتحادیه های وزارت بهداشت, دهلی نو, دولت بهداشت و درمان بخش AIIMS و سه شهرداری شرکت های دهلی نو خواهد شد و بازدید از تمام COVID تعیین شده بیمارستان ها در پایتخت و تهیه گزارش پس از بازرسی سیستم های سلامت و آمادگی شاه نیز دستور انتقال فوری از چهار IAS افسران به دولت دهلی نو و دلبستگی دو از مرکز به کمک در مبارزه است.

برای سومین روز متوالی در هند سوابق بیش از 10 ، 000 موارد

هند بیشترین تک-بعد سنبله از 11,929 COVID-19 موارد در 24 ساعت گذشته, گرفتن شماره از عفونت به بیش از 3.20 لاخ روز یکشنبه در حالی که تلفات عبور 9,000 علامت با 311 بیشتر مرگ و میر وزارت بهداشت گفت.

این است که روز سوم در یک ردیف وجود دارد بیش از 10 ، 000 مورد COVID-19 در هند که چهارمین بدترین ضربه ملت با این بیماری همه گیر. وجود دارد 1,49,348 فعال COVID-19 موارد در حالی که 1,62,378 مردم را بهبود بیمار مهاجرت کرده. کل تایید Coronavirus موارد رز به 3,20,922 از جمله 9,195 مرگ و میر بر اساس گزارش وزارت اطلاعات به روز شده در صبح است. تعدادی از بهبود بیش از فعال موارد به عنوان 50.60 درصد از بیماران بهبود یافته اند تا کنون یک مقام رسمی گفت. به عنوان بسیاری از 113 از 311 مرگ و میر بیشتر شد از ماهاراشترا به دنبال 57 در دهلی 33 در گجرات و 30 در تامیل نادو.

‘لغو Std X, XII امتحانات هیئت مدیره’

به عنوان COVID-19 موارد همچنان به افزایش, پدر و مادر می گویند که آنها نگران هستند در انتظار Std X و XII امتحانات هیئت مدیره توسط CBSE و CICSE برنامه ریزی از 1 ژوئیه و تقاضا است که آنها گیریم و نتیجه اعلام شود یا محاسبه میانگین از آزمون در حال حاضر انجام شده و یا بر اساس یک ارزیابی درونی.

‘مستند را نمی خواهد دوباره تحمیل’

کارناتاکا پزشکی وزیر آموزش و پرورش K Sudhakar روز یکشنبه گفت: هیچ سوال مجدد تحمیل مستند در میان حدس و گمان است که این امر می تواند انجام شود.
“سوال از مستند است و نه در مقابل ما. وجود چنین حدس و گمان به عنوان نخست وزیر در حال برگزاری یک کنفرانس ویدئویی با همه وزرای ارشد در ژوئن 16 و 17. در ژوئن 17, دولت ما خواهد شد در نظر گرفتن بخشی از آن را در حدود 3 بعد از ظهر” Sudhakar گفت: در پاسخ به یک سوال. صحبت با رسانه ها در Kalaburagi او گفت: وضعیت فعلی خواهد بود مورد بحث در این نشست است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de