COVID-19: Sudhir Mishra افزایش صدای بیش از دستمزد کارگران دیگر فیلمسازان بازگشت او!

COVID-19: Sudhir Mishra افزایش صدای بیش از دستمزد کارگران دیگر فیلمسازان بازگشت او! – سرگرمی

به روز شده: May 16, 2020, 21:16 IST | سرپرستان | بمبئی

در میان Coronavirus شیوع فیلمساز Sudhir Mishra افزایش صدای بیش از دستمزد کارگران Vikramaditya Motwane و Anubhav Sinha بازگشت او!

Sudhir Mishra Picture Courtesy: Mid-day Archives

Sudhir Mishra تصویر حسن نیت ارائه میدهد: Mid-day Archives

به عنوان هند فیلمسازی و تولید نهادهای تصمیم به توقف تمام فیلم تیراندازی تا 31 ماه مارس در پی coronavirus شیوع فیلمسازان مانند Sudhir میشرا Vikramaditya Motwane و Anubhav Sinha در زمان به رسانه های اجتماعی برای بالا بردن نگرانی خود را از تاثیر COVID-19 در دستمزد روزانه کارگران است.

در یکشنبه, Sudhir که بهترین و شناخته شده برای helming فیلم Chameli آمد تا با ایده ای ایجاد بودجه ویژه برای کاربر تکنسین نور پسران در میان دیگر کارگران است.

“ما نباید در صنعت فیلم راه اندازی یک صندوق برای تاریخ و تکنسین های ما نور پسران, مجموعه کارگران دستیاران صدا و غیره” Sudhir توییتی. نگاهی به:

موافقت خود را با جیر Udaan شهرت مدیر Vikramaditya Motwane نوشت: “من در. دستمزد روزانه کارگران در حال رفتن به یک زمان واقعا سخت به خصوص اگر این حمل فراتر از پایان ماه. اجازه دهید من می دانم.”

“من در” فیلمساز Anubhav Sinha اظهار نظر و نیز توییتی این:

فیلمساز رجا کریشنا منون بیش از حد نشان داد و حمایت خود را.

منون توئیتر خود نوشت: “ما در حال انجام آنچه که ما فکر می کنیم درست است به علاوه من شخصا نیز اهدا به انجمن. همه ما در حال رفتن به اطلاع دستمزد روزانه کارگران است که ما کار کرده اند با گذشته ( در مورد من d واحد از مردان جدی ) به رویکرد ما در مورد مشکل مالی.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de