خرید رپورتاژ

COVID-19: سنگاپور و ژاپن و آذربایجان جایزه بزرگ axed – ورزشی

به روز شده: Jun 13, 2020, 13:46 IST | AFP | سنگاپور

فرمول یک پرتاب شد به هرج و مرج در ماه مارس زمانی که پرده-بالا بردن جایزه بزرگ استرالیا لغو شد ساعت قبل از تمرین از آغاز تا, به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان است.

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

فرمول یک سنگاپور و ژاپن و آذربایجان grands جایزه لغو شد در روز جمعه بیش از لجستیکی مشکلات ناشی از کروناویروس در انتخابات گفت: در یک ضربه جدید به مختل شود. فرمول یک پرتاب شد به هرج و مرج در ماه مارس زمانی که پرده-بالا بردن جایزه بزرگ استرالیا لغو شد ساعت قبل از تمرین از آغاز تا, به عنوان ویروس گسترش در سراسر جهان است. با مستندات کاسته شود در بعضی از نقاط برگزارکنندگان هفته گذشته پرده برداری کرد قصد دارد برای شروع فصل با دو مسابقه پشت بسته در اتریش در ماه جولای و پس از شش دیگر grands جایزه بزرگ در اروپا است. اما فرمول یک گفت: این تصمیم در حال حاضر گرفته شده است تا به لغو این مسابقات در آذربایجان سنگاپور و ژاپن به دلیل “ادامه چالش های ارائه شده توسط COVID-19”.

“در سنگاپور و آذربایجان طولانی منجر شود زمان مورد نیاز برای ساخت خیابان مدارات ساخته شده میزبانی اتفاقات در طول یک دوره عدم قطعیت غیر ممکن است” فرمول یک در بیانیه ای گفت. “در ژاپن, ادامه محدودیت های مسافرتی نیز منجر به تصمیم به ادامه مسابقه.” و همچنین استرالیا مسابقه grands جایزه در موناکو فرانسه و هلند در حال حاضر لغو شده است. سنگاپور F1 یک شب مسابقه در اطراف شهر floodlit اسکله برجسته از تقویم. اما برگزارکنندگان گفت: آنها تا به حال شده است قادر به شروع ساخت و ساز از Marina Bay Street, مدار با توجه به محدودیت های اعمال شده برای مبارزه با ویروس.

چالش های دیگر شامل ممنوعیت تجمع جرم است که اگر هنوز در محل در ماه سپتامبر زمانی که مسابقه بود و با توجه به محل را ساخته اند آن را غیر ممکن است برای گروه زیادی از تماشاگران برای تماشای این رویداد در فضای باز. محدودیت های مسافرتی را نیز مانع از گردشگران که یک تکه بزرگ از F1 مخاطبان از آمدن به شهرستان دولت برای مسابقه. سنگاپور که ثبت بیشترین تعداد ویروس موارد در آسیای جنوب شرقی را آغاز کرده است فقط کاهش محدودیت.

کوتاه ترین کمپین از سال 2009

آذربایجان جایزه بزرگ در اصل با توجه به محل در ماه ژوئن سال جاری نیز یک مسابقه خیابانی است. این طول می کشد محل در باکو پایتخت با آهنگ در حال اجرا در امتداد خط ساحلی و از طریق شهر قدیمی قرون وسطی شهر. در این کشور شاهد افزایش شدید عفونت ویروس پس از لغو وضعیت اضطراری در پایان ممکن است. ژاپن که جایزه بزرگ شد و با توجه به محل در Suzuka بین المللی مسابقه البته در ماه اکتبر برداشته وضعیت اضطراری ماه گذشته و دچار نسبتا کوچک شیوع. اما هنوز دشوار محدودیت های مسافرتی در محل.

F1 کردم چراغ سبز برای شروع زمانی که دولت اتریش تحریم های نجومی-افتتاح دو سربرگ در اسپیلبرگ مدار پس از برگزارکنندگان “ارائه شده کامل و حرفه ای برنامه ریزی” برای مبارزه با COVID-19 شیوع. مجارستانی جایزه بزرگ خواهد آورد جلو به جولای 19 قبل از یک استراحت دو هفته پس از متوالی مسابقات در بریتانیا و حوادث در اسپانیا و ایتالیا و بلژیک.

تمام خواهد شد به احتمال زیاد اجرای بدون تماشاگر در حالی که شرکت کنندگان باید به رعایت دقیق پروتکل های ایمنی. به طور منظم تست بهداشت انجام خواهد شد با تعدادی از اعضای تیم و مسابقه کارکنان در محل نیز کاهش می یابد. این طرح برای rehashed فصل ویژگی های بیشتر مسابقات در آسیا — شانگهای و ویتنام مسابقه تنها تعویق افتاده است در حال حاضر — و آمریکا در ماه سپتامبر ، اکتبر و نوامبر قبل از اتمام در خلیج فارس در بحرین و ابوظبی در ماه دسامبر. 2020 فصل در اصل به ویژه یک رکورد 22 نژادها اما در حال حاضر آن را به کوتاه ترین کمپین از سال 2009.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان