COVID-19: سیمون Biles می دهد راهنمایی در مورد جا ماندن می گوید: ‘مخلوط آن را تا’


امریکا ستاره ژیمناست سیمون Biles احساس می کند این مهم است که به ترکیب انواع مختلف تمرینات برای قوی ماندن در جهانی همه گیر

Simone Biles. Pic/ Instagram account

سیمون Biles. عکس/ Instagram account

امریکا قهرمان ژیمناست سیمون Biles به گود کردن برخی از مشاوره به طرفداران خود را در چگونه برای تناسب اندام و قوی میان مستند.

با توجه به COVID-19 همه گیر ترین سالن ها در سراسر جهان بسته و به منظور تناسب اندام و مردم در حال پیدا کردن راه و روش برای انجام این کار با جستجو در روال تمرین های مختلف سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

اما از آن آسان است برای پیدا کردن یکی که مناسب یک فرد در اولویت است. و چه کسی بهتر از سیمون چهار بار مدال طلای المپیک-برنده برای گوش دادن به.

در اخیر Instagram پست او نوشت و به او 3.8 میلیون پیروان: “من @liveCandid نکته برای قوی ماندن: مخلوط کردن آن. بدیهی است که در حال حاضر من نمی توانم با تیم من اما من می خواهم برای رفتن برای پیاده روی و یا تنه زدن به گرفتن برخی از هوای تازه. من ممکن است انجام برخی از تحصن یو پی اس lunges و پرش طناب. و سپس به عنوان زمان می رود توسط من خودم در آنلاین تمرینات و رقص تمرینات بیش از حد به آن مخلوط کنید. #emergestronger #livecandid #throwback.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im