COVID-19: Ryan Reynolds, Blake Lively گسترش کمک پولی

COVID-19: Ryan Reynolds, Blake Lively گسترش کمک پولی – سرگرمی

منتشر شده در: Mar 31, 2020, 15:02 IST | سرپرستان |

برای تلفن های موبایل زن و شوهر از رایان رینولدز و بلیک سرزنده اهدا کرده است 400.000 دلار به نیویورک بیمارستان برای کمک به مبارزه مداوم بیماری همه گیر کوروناویروس

Ryan Reynolds with wife Blake Lively

رایان رینولدز با همسر, Blake Lively

برای تلفن های موبایل زن و شوهر از رایان رینولدز و بلیک سرزنده اهدا کرده است 400.000 دلار به نیویورک بیمارستان برای کمک به مبارزه مداوم coronavirus بیماری همه گیر. با توجه به TMZ رینولدز 43 و پر جنب و جوش, 32, ساخته, شخصی, $100k کمک های مالی به NYU بیمارستان کوه سینا در شمال Westchester و المهرست گزارش dailymail.co.انگلستان.

آنها همچنین تشویق دیگران به کمک خود را به بیمارستان های محلی و متخصصان مراقبت های بهداشتی.

در اوایل این ماه آنها اهدا $1 میلیون تقسیم می شود بین تغذیه امریکا و مواد غذایی بانک کانادا است. رینولدز نیز متعهد به اهدای 30 درصد از درآمد حاصل از حمل و نقل هوایی جین به bartenders که از کار در میان شب زنده داری و مهمان نوازی بسته شدن.

او همچنین در پیوست نخست وزیر کانادا جاستین ترودو در اصرار پیروان در خانه بمانند.

از طریق یک ویدیو خنده دار از “Deadpool” ستاره گفت: “من فکر می کنم در زمان بحران همه ما می دانیم که این مشاهیر است که ما تعداد بیشتر است. آنها کسانی هستند که میخوای به ما کمک کند از این طریق دریافت کنید. درست بعد از بهداشت و درمان کارگران و البته… اولین پاسخ دهندگان افرادی که کار در خدمات ضروری, پینگ پنگ, بازیکنان, مانکن های کودکی, دوستان خیالی مانند 400 نوع دیگر از مردم است.”

“نگاه ماندن در خانه تمرین های اجتماعی فاصله شستن دست های خود را. ما در حال میخوام از طریق این چیز با هم,” او به این نتیجه رسیدند.

رینولدز و پر جنب و جوش خود را استقبال دختر سوم سال گذشته است. آنها همچنین به اشتراک گذاری جیمز پنج و اینز ، در حال حاضر آنها در حال ایمن ماندن با فرزندان خود را به عنوان آنها حفظ فاصله اجتماعی میان رشد coronavirus بیماری همه گیر.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de