COVID-19: روندا راسی می خواهد مردم را به یادگیری از تاج بحران

COVID-19: روندا راسی می خواهد مردم را به یادگیری از تاج بحران – ورزشی

به روز شده: May 14, 2020, 17:46 IST | یک خبرنگار | بمبئی

روندا راسی, 33, در زمان به رسانه های اجتماعی به فاش کردن او را ندارد وحشت لیست خرید و خودکفا.

Ronda Rousey

روندا راسی

آمریکا کشتی گیر حرفه ای روندا راسی به خواست طرفداران خود را آماده تر باشد به صورت اضطراری مانند شیوع کروناویروس. Ronda, 33, در زمان به رسانه های اجتماعی به فاش کردن او را ندارد وحشت لیست خرید و بىنياز است و در میان جریان بحران جهانی است.

“ما Coronavirus وحشت لیست خرید است: غیر موجود. این هیچ راز من یک افتخار preppier برای سال—اما اجازه دهید همه یاد بگیرند از این وحشت همه گیر می شود و کمی بیشتر نفس کافی و آمادگی در آینده” رندا نوشت: در Instagram.

 

 

 

مشاهده این پست در Instagram

ما coronavirus وحشت لیست خرید است: وجود ندارد. این هیچ راز من یک افتخار preppier برای سال – اما اجازه دهید همه یاد بگیرند از این وحشت همه گیر می شود و کمی بیشتر نفس کافی و آمادگی در آینده است. مراحل گرفتن برای زندگی پایدار زمان طول می کشد اما در نهایت موجب صرفه جویی در پول برای همیشه از بین می برد آب و برق صورتحساب کاهش ردپای کربن ما و ساده است فقط سالم. ما آغاز شده @browsey_acres فقط با یک سطل کمپوست و چند جعبه از @sap india, که پس از آن شد و فقط یک باغ گیاه کوچک و سپس کامل باغ (مسلما هنوز هم تحت ساخت و ساز) و سپس چند جوجه و سپس چند تا جوجه (و اردک!), سپس یک کل هدایت و سپس یک سقف خورشیدی و سپس یک سیستم آب حوضه آبریز. شروع به کوچک! فقط شروع! بیایید جلوگیری از وحشت و شروع به آماده سازی! ایمن ماندن در خارج وجود دارد و #StayRowdyMyFriends!

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط rondarousey (@rondarousey) onMar 12, 2020 در 7:22ساعت PDT

او افزود: “با در نظر گرفتن مراحل را برای زندگی پایدار زمان طول می کشد اما در نهایت موجب صرفه جویی در پول برای همیشه از بین می برد آب و برق صورتحساب کاهش ردپای کربن ما و ساده است فقط سالم.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de