COVID-19: RCB مایک Hesson بازگشت به NZ پس از سرگردان بودن در هند

COVID-19: RCB مایک Hesson بازگشت به NZ پس از سرگردان بودن در هند – ورزشی

به روز شده: Apr 29, 2020, 08:04 IST | PTI | دهلی نو

مایک Hesson وارد شده بود در هند در مارس 5 برای 13th edition از لیگ برتر بود اما گیر در این کشور پس از مستند تحمیل شد و همه پروازها متوقف شد

Mike Hesson

مایک Hesson

IPL حق رای دادن Royal Challengers بنگلور مدیر کریکت عملیات مایک Hesson بازگشت به نیوزیلند روز سه شنبه پس از سرگردان بودن در هند بیش از یک ماه در میان در سراسر کشور مستند به مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. سابق نیوزیلند بازیکن و مربی در حال وارد هند در مارس 5 برای 13th edition از لیگ برتر بود اما گیر در این کشور پس از مستند تحمیل شد و همه پروازها متوقف شد.

“چه منظره ای فوق العاده پس از گذراندن بیش از یک روز در یک اتوبوس برای رسیدن به فرودگاه بمبئی. کارکنان در @FlyAirNZ شد به سادگی برجسته در بازگشت ما به نیوزیلند” Hesson توییتی. او همچنین تشکر نارندرا نخست وزیر هند به نیوزیلند سفارت در هند و نیوزیلند وزارت امور خارجه و نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio.

“با تشکر ویژه از پایین با اشاره چوگان از پشت سر شاخص @NZinIndia @MFATNZ @narendramodi @jacindaardern #repatriationflight #هند #NZ,” او اضافه شده است. برای جلوگیری از گسترش شیوع کروناویروس هند و نیوزیلند اعلام کرده بود مستندات در کشورهای متبوع خود در ماه گذشته در کنار محدودیت های مسافرتی مجبور 45 ساله برای اقامت در بنگلور.

در حالی که هند همچنان در مستند تا مارس 3, نیوزیلند کاسته آن اقدامات سختگیرانه در روز سه شنبه. IPL که در اصل برنامه ریزی شده به جریان در مارس 29, شده است به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی با توجه به همه گیر.

این cornavirus شیوع است که سرچشمه در چین در شهر ووهان آلوده بیش از 30 لاخ مردم در سراسر جهان در حالی که کشتن بیش از دو لاخ.
تمام رویدادهای ورزشی از جمله توکیو المپیک یا لغو شده و یا به تعویق افتاد.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im