COVID-19: Ravindra Jadeja زنده مورد علاقه شور – اسب سواری!

COVID-19: Ravindra Jadeja زنده مورد علاقه شور – اسب سواری! – ورزش

به روز شده: May 01, 2020, 08:27 IST | سرپرستان | دهلی نو

او اخیرا نیز فیلمی از او عرق کردن آن را بر روی تردمیل است. “در حال اجرا است قدرت من!! زمان مناسب برای تعمیر بدن من,” او گفت: در یک صدای جیر جیر

Pic courtesy/Ravindra Jadeja's Twitter account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Ravindra Jadeja حساب توییتر

Ravindra Jadeja شور و شوق برای اسب سواری به ميدان آمد در طی 21 روز مستند دوره به عنوان هند همه طفیلی دیده می شد در عمل نزدیکی خانه خود را محل.

در یک صدای جیر جیر Jadeja روز سه شنبه در وبسایت خود او را سوار یک اسب سفید در شیب کامل. “من تمام زمان های مورد علاقه,” Jadeja نوشت. 31-ساله دیده می شد در سیاه و سفید لباس پوشیدن یک روسری.

او اخیرا نیز فیلمی از او عرق کردن آن را بر روی تردمیل است. “در حال اجرا است قدرت من!! زمان مناسب برای تعمیر بدن من,” او گفت: در یک صدای جیر جیر.

هندی اطفال مشغول انجام آنچه آنها دوست دارند در, نادر, کردن مدت زمانی که در غیر این صورت آنها را با خود مربوطه franchises در لیگ برتر که قرار بود برای شروع در مارس 29.

به جای گسترش coronavirus در این کشور دیده می شود نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید برای 21-day مستند که تمام اطفال را تایید و به عنوان تنها راه برای مبارزه با ویروس مرگبار است.

پیش از آن در روز هند محدود اور معاون کاپیتان Rohit Sharma اهدا تومان 80 lakhs در حمایت از مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

Rohit گفت: او اهدا تومان 45 lakhs به نخست وزیر شهروند کمک و امداد در شرایط اضطراری صندوق (PM مراقبت صندوق) Rs 25 lakhs به وزیر ارشد صندوق امداد برای ماهاراشترا, Rs 5 lakhs به Zomato تغذیه هند و Rs 5 lakhs نسبت به رفاه سگ های ولگرد.

کاپیتان Virat Kohli و همسرش, Anushka Sharma نیز متعهد به حمایت از نخست وزیر صندوق امداد و وزیر ارشد (Maharashtra) صندوق امداد در جریان جنگ در برابر این بیماری همه گیر کوروناویروس. یک منبع در صنعت گفت: سرپرستان که Virat و آنوشکا باید به طور مشترک اهدا تومان 3 کرور نسبت به علت است.

زنان هند تیم ODI کاپیتان و پیشکسوت پیامبر راج متعهد به اهدای 10 تومان لاخ برای مبارزه با کروناویروس. پیامبر تصمیم گرفته است تا به Rs 5 لاخ به نخست وزیران صندوق و Rs 5 لاخ به وزیر کمک های صندوق از Telangana دولت است.

بیش از 1200 تایید موارد coronavirus تاکنون گزارش شده در هند و 32 نفر را در حال حاضر از زندگی خود را.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im