COVID-19 مثبت مرد پرواز از دهلی نو به کلکته با گزارش آزمون در جیب

COVID-19 مثبت مرد پرواز از دهلی نو به کلکته با گزارش آزمون در جیب – اخبار

به روز شده: Jul 18, 2020, 08:51 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | کلکته

به محض ورود در فرودگاه کلکته مرد درخواست مقامات در فرودگاه به اعتراف او را به یک مرکز قرنطینه

Photo used for representational purposes (Photo/PTI)

عکس استفاده می شود برای بازنمودی اهداف (عکس/PTI)

34 سال پرواز از دهلی نو به کلکته از طریق گواتی با COVID-19 مثبت گزارش را در جیب خود. در جولای 14, مرد ساکن کلکته در زمان پرواز از سرمایه های ملی. به عنوان West Bengal دولت به حالت تعلیق پرواز از دهلی نو به کلکته بیش از افزایش تعداد Coronavirus موارد در سرمایه های ملی انسان در زمان اتصال پرواز از گواتی به کلکته.

به محض ورود در فرودگاه کلکته مرد درخواست مقامات در فرودگاه به اعتراف او را به یک مرکز قرنطینه. اما مقامات فرودگاه را پیدا کنید, هر گونه علائم کروناویروس در مسافر و حاضر به اعتراف او را به یک مرکز قرنطینه گزارش زمان در حال حاضر.

ادعا او سرفه مسافر حاضر به ترک محل و اصرار بر گرفته شده به یک مرکز قرنطینه. بعد از آن او در زمان خود COVID-19 نتیجه گزارش که اظهار داشت که او مثبت است و آن را به سمت چپ مقامات فرودگاه شوکه کرد. او را به دست دولت و مسئولين سلامت گرفته شد o یک مرکز قرنطینه.

در حال حاضر دو هواپیما که در آن این مسافر سفر در حال ردیابی تماس با دیگر مسافران که پرواز با او در همان هواپیما.

West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفته بود که هیچ نظارت مناسب بود در حال انجام در فرودگاه ها و در نتیجه مسافران که در حال مثبت شدن هستند مجاز به سفر گسترش عفونت بیشتر است.

West Bengal دولت به حالت تعلیق پرواز از دهلی و بمبئی و پونا, Nagpur, چنای و احمدآباد تا ژوئیه 31.

تعداد کل موارد در دولت بود در 14,709 و مرگ و میر در 1,049.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید