COVID-19: بازیکنان باید ممنوع از استفاده از بزاق و عرق می گوید: MSK پراساد

COVID-19: بازیکنان باید ممنوع از استفاده از بزاق و عرق می گوید: MSK Prasad – ورزشی

به روز شده: مارس 18, 2020, 11:20 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

رئیس سابق انتخاب MSK Prasad, مذاکرات در مورد تغییر حکومت در طول COVID-19, Srikkanth سهام افکار در ODI تکامل

MSK Prasad

MSK پراساد

صحبت کردن در مورد تغییرات در قوانین را با توجه به COVID-19 سابق رئیس انتخاب MSK پراساد گفت: در ورزش ستاره’ تلوگو نشان می دهد کریکت متصل زمینه Gurunchi, “قواعد بازی دولت است که منابع خارجی نمی توان به درخشش در توپ آن را به عنوان مقدار به توپ دستکاری. بنابراین بازیکنان استفاده شد با استفاده از خود عرق و در اکثر موارد بزاق به درخشش توپ به آن انجام می شود. اما در این سناریو فعلی آنها باید ممنوع از استفاده از این تکنیک و ICC باید آمد تا با یک مسیر جایگزین است.”

صحبت کردن در مورد تکامل ODI فرمت سابق هند کریکت کریس Srikkanth گفت: در ورزش ستاره’ تامیل نشان می دهد کریکت متصل-Aatam Thodarattum “وقتی رقابت بین بت & توپ خوب است, شما همیشه می خواهید مسابقات در هر کدام از قالب – 2019 جام جهانی کریکت بود ، در روز ما مرزهای استفاده می شود 80-90 متر در حال حاضر آن را بیش از 70-75 متر ساخت زندگی را ساده تر برای ضربه.”

Yuzvendra چهل نشان می دهد مهم ترین درس او آموخته است از Virat Kohli در ورزش ستاره’ نشان می دهد کریکت متصل “من شده است بازی با او برای حدود 6 سال در حال حاضر پس ما RCB روز. یکی از چیزهایی که من آموخته اند این است که او به زمین فرد است. مهم نیست که چقدر شهرت او کردم او را هر کس با او – که آیا شخصی خود و یا در زمینه; که من آن را از او آموخته. من می دانم که او یک دمدمی مزاجی بدنسازی و چگونه او اتحادش را تغییر بدن خود را – من می خواهم به یاد بگیرند که از او. من او را دیده از او 18-19 – تحول پس از 2012 یا 2013, اگر کسی تصویب حتی 30% از آنچه Virat آیا آن را بیش از کافی است.”

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de