COVID-19 pandemic: Physios مربیان اخراج به عنوان وصول قطعات با آژانس

COVID-19 pandemic: Physios مربیان اخراج به عنوان وصول قطعات با آژانس – ورزشی

به روز شده: مارس 18, 2020, 07:41 IST | Harit N Joshi | بمبئی

چند روز پیش MCA رندانه YOS در مورد قطع از آنجا که هیچ شفافیت در از سرگیری کریکت داخلی با توجه به COVID-19 همه گیر

بمبئی انجمن کریکت تصمیم به قطع خدمات YOS, یک متخصص سلامت ورزشی شرکت است که ارائه physios و مربیان به بمبئی تیم در فصل گذشته تا به حال یک اثر آبشاری در حمایت از کارکنان و پرسنل مستقر در بمبئی با تیم به عنوان بنگلور بر اساس شرکت فسخ قرارداد خود را با اثر فوری.

چند روز پیش MCA رندانه YOS در مورد قطع از آنجا که هیچ شفافیت در از سرگیری کریکت داخلی با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. YOS شات کردن یک ختم ایمیل به تمام 16 مربیان و physios و آنها را استخدام کرده بود به ارائه خدمات برای بمبئی تیم است. برای اولین بار وصول تحت ad-hoc کمیته در سال گذشته تا به حال استخدام یک آژانس برای ارائه physios و مربیان.

در ایمیل Rahul Patwardhan از بنیانگذاران و مدیر YOS اظهار داشت: “بسیار سنگین قلب من موظف هستم به اطلاع شما از وصول تصمیم به قطع خدمات ما با استناد به عدم شفافیت در از سرگیری فعالیت در آکادمی [BKC داخلی]. ما را خلاص خدمات حرفه ای خود را با اثر فوری است که نشان دهنده در وضعیت فعلی ما با وصول. وجود خواهد داشت بدون پرداخت بیشتر انتظار از YOS ورزشی به شما.”

یک physio با یکی از بمبئی تیم شوکه شده بود در درمان پرداخت به آنها توسط YOS. “ما درک می کنیم این بار دشوار برای هر شرکت اما آنها [YOS] باید حداقل به ما یک ماه است متوجه. ما بیکار نشسته. ما در روند تهیه گزارش و در همان زمان کمک به بازیکنان ما با توجه به تمرینات و پیشگیری از آسیب دیدگی. ما ادامه خواهد داد برای کمک به بمبئی بازیکنان به عنوان این است که یک زمان بسیار مهم برای فعال ورزشکاران گفت:” فیزیوتراپیست.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de