COVID-19 شیوع: استراحت خواهد lockdown پس از ارزیابی وضعیت می گوید Uddhav Thackeray

COVID-19 شیوع: استراحت خواهد lockdown پس از ارزیابی وضعیت می گوید Uddhav Thackeray – اخبار

منتشر شده در تاریخ: مارس 01, 2020, 18:43 IST | ANI | بمبئی

رئیس جمهوری همچنین خواست مردم از دولت به مناسبت ماهاراشترا بنیاد در شب و روز کارگر

Uddhav Thackeray

Uddhav Thackeray

ما برو جلو با صبر و احتیاط گفت: ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز جمعه تصریح می کند که دولت را به تسهیلات در مستند پس از مارس 3, دیدن وضعیت مناطق خاص.

“ما قطعا به تسهیلات بعد از مارس 3, دیدن وضعیت مناطق خاص اما محتاط و همکاری دیگری هر چه ما به دست آمده در چند روز گذشته از دست خواهد رفت. بنابراین ما پیش بروید با صبر و احتیاط” Thackeray گفت.

“من می خواهم مردم را به وحشت مورد COVID-19. آن را تنها در مورد شروع درمان در زمان. از چند روز بچه ها به سال 83 افراد بهبود یافته اند و رفته خانه. مردم در هواکش را نیز بهبود خوب,” او گفت:.

ادامه مستند که تحمیل شد شامل coronavirus برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در مارس 3. ماهاراشترا به عنوان بالاترین تعداد COVID-19 نفر در این کشور و دولت را شمارش می ایستد در 10,498.

وزیر گفت که مستند است که کار به عنوان یک “مدار شکن”.

“بله موارد در حال افزایش است اما بسیاری از موارد از تماس با ما. و بسیاری از آنها در حال حاضر در قرنطینه. و خوشبختانه 75-80 درصد مردم بدون علامت بیماری بنابراین ما در حال قرار دادن آنها را در قرنطینه” او گفت:.

رئیس جمهوری همچنین خواست مردم از دولت به مناسبت ماهاراشترا بنیاد در شب و روز کارگر.

“من به یاد داشته باشید آنچه که من پدر و پدربزرگ به من گفت در مورد مبارزه گرفتن بمبئی در ماهاراشترا. من بازدید Jitata Chowk امروز و آن را یک تجربه منحصر به فرد به عنوان من آن را برای اولین بار به عنوان وزیر امور خارجه که برای شهدا بود و زندگی خود را قربانی,” او گفت:.

“من در پدر و پدر بزرگ و عمو بودند بخشی از آن ماهاراشترا andolan (جنبش). من به یاد همه کسانی که کمک برای تشکیل این دولت است. من پرداخت و من با احترام به همه آنها قبل از صحبت کردن به شما,” او گفت:.

“ما تصمیم گرفتیم که این بنیاد روز را جشن خواهد گرفت با شور و شوق زیادی در زمانی که ما دولت تشکیل شد. اما ما درمانده هستند. حتی من تا به حال برای رفتن وجود دارد با ماسک روی صورت,” او اضافه شده است.

“من به یاد داشته باشید سال 2010 زمانی که ما جشن سالگرد 50 از ایالت ماهاراشترا. من به یاد داشته باشید همه حضور. به خصوص من به یاد داشته باشید Lata تای عملکرد هنگامی که او خواند تاریخی آهنگ. بسیاری از مردم در آمد و رفتن اما ماهاراشترا همان است که بود,” او اضافه شده است.

“حتی اورنگ زیب مجبور به قبول که ماهاراشترا نمی خواهد تعظیم قبل از او تلاش برای 27 سال است. من رئیس وزیر این دولت و من به آن افتخار می کنم” او گفت:.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im