COVID-19 شیوع در بمبئی: CISF و درگیری در شهر به منظور اعزام به شدت تحت تاثیر قرار مناطق

COVID-19 شیوع در بمبئی: CISF و درگیری در شهر به منظور اعزام به شدت تحت تاثیر قرار مناطق – اخبار

به روز شده: May 20, 2020, 13:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

حدود 100 پرسنل وارد شده در این شهرستان در صبح روز چهارشنبه و در حال مستقر در پردیس دانشگاه SDNT کالج در Churchgate

Picture/Suresh KK

عکس/Suresh KK

در پی افزایش تلفات Coronavirus موارد نیروهای مرکزی صنعتی نیروی امنیت (CISF) وارد بمبئی در روز یکشنبه است. Central نیروهای شبه نظامی مستقر خواهد شد در مناطق مختلف بمبئی به کمک پلیس محلی در حال مبارزه با کروناویروس.

حدود 100 پرسنل در این شهرستان وارد شده و آنها شده اند مستقر در پردیس دانشگاه SDNT کالج در Churchgate. پرسنل مستقر خواهد شد در مناطق متراکم مانند Bhendi بازار Pydhonie مسجد بندر آزاد میدان Jogeshwari و Dharavi که در آن اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای شده اند به درستی به دنبال ثابت و تخلف از مستند گزارش شده است.

پرسنل امنیتی را فراموش گشت از جمله برگزاری راهپیمایی پرچم را به اتهام مناطق.

در اوایل این ماه وزیر Uddhav Thackeray در یکی از آدرس خود را به دولت گفت که او درخواست اضافی ‘نیروی انسانی’ از مرکز برای از بین بردن پلیس ایالتی در یک روش مرحله به مرحله. “پرسنل پلیس خسته بعد از کار round-the-clock, برخی از بیمار افتاده اند و تعداد کمی از آنها در برابر ویروس. آنها نیاز به استراحت” Thackeray گفت.

نه شرکت از مرکزی مسلح نیروهای پلیس (CAPF) از جمله چهار از اقدام سریع نیروی دو از مرکزی ذخیره نیروی پلیس و سه نفر از مرکزی صنعتی نیروی امنیتی وارد کرده اند در این شهرستان است.

در روز سه شنبه پنج شرکت مرکزی مسلح نیروهای پلیس رسیده بمبئی به کمک پلیس شهرستان در مرحله چهارم از COVID-19 مستند یک گفت: با توجه به PTI. پرسنل از شرکت های مستقر خواهد شد در به شدت تحت تاثیر قرار مناطق مانند Dharavi در بمبئی مرکزی به عنوان در هر مورد نیاز رسمی گفت.

بیش از 1100 پرسنل پلیس باید قرارداد COVID-19 در دولت که 12, از جمله یک افسر را به شکست در برابر این بیماری همه گیر است.

(با ورودی از Suresh, KK, PTI)

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im