خرید رپورتاژ

COVID-19 شیوع: شاه ثبت شده در برابر تا MLA شش همکاران برای نقض مستند هنجارهای – اخبار

به روز شده: مارس 05, 2020, 12:12 IST | ANI | اوتار پرادش

به گفته پلیس امان مانی Tripathi بود مجاز توسط اوتار پرادش دولت برای رفتن به Uttarakhand.

This picture has been used for representational purposes

این تصویر استفاده شده است بازنمودی اهداف

اوتار پرادش پلیس در روز دوشنبه ثبت نام FIR علیه مستقل MLA از نوتنوا امان مانی Tripathi و شش همکاران به صورت پله بدون داشتن یک مدرک معتبر تصویب در طول COVID-19 مستند.

آنها از بازگشت از Uttarakhand و بازداشت شدند در Nazibabad منطقه بیجنر منطقه. سرپرست پلیس (SP) بیجنر Sanjeev Tyagi گفت: “او نه مجاز توسط اوتار پرادش دولت برای رفتن به Uttarakhand. او را بی ارزش و اصلا معتبر منتقل می کند. عمل است که گرفته شده. او را قرنطینه و آزمایش شده است.”

هیچ سلاح های بدست آمده از هفت اضافه SP. Tripathi و دیگران بودند زودتر دستگیر Uttarakhand پلیس روز یکشنبه به اتهام نقض مستند هنجارها و بدرفتار با مقامات دولتی.

پس از دستگیری آنها خدمت کرده بودند متوجه شدند و برای بازگشت به, Uttar Pradesh. این حادثه رخ داده بود در Gauchar از Chamoli منطقه که در آن همراهان او متوقف شد برای غربالگری توسط مقامات در وظیفه. Tripathi به همراه 10 نفر دیگر در سفر به بادرينات ، و Kedarnath.

Uttarakhand DG نظم و قانون Ashok Kumar گفته بود آنی که FIR به ثبت رسیده است در برابر Tripathi و 11 نفر در بخش 188, 269 و 270 از قانون مجازات اسلامی, مدیریت بحران, قانون و اپیدمی بیماری عمل می کنند.

این اوتار پرادش دولت تا به حال روشن در روز دوشنبه که آن را نمی توانیم اجازه Tripathi برای سفر به Uttarakhand.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net