COVID-19: ذکر گردشگری و هتلداری, صنعت و در همه

COVID-19: ذکر گردشگری و هتلداری, صنعت و در همه – اخبار

به روز شده: مارس 19, 2020, 11:51 IST | Hemal Ashar | بمبئی

مهمان نوازی و صنعت سفر بی حس بودن نادیده گرفته شده در هند تومان 20-لاخ کرور اقتصادی بسته امداد; شوک و ترس سراسر

Gurbaxish Singh Kohli

Gurbaxish سینگ Kohli

گردشگری و صنعت مهمان نوازی است که با این نسخهها کار در “خدمت با یک لبخند’ ضرب المثل آن لبخند محو. یکی از سخت ترین ضربه به صنعت سفر بود و به دنبال به جلو به برخی از اقدامات امداد در تومان 20 lakh کرور بسته های اعلام شده توسط اتحادیه دولت در جدا کردن تراشه ها جای دادند.

“اجازه دهید به تنهایی بقای ما هم نامی از ما در تمام” گفت: Gurbaxish سینگ Kohli, رئيس جمهور از هتل ها و رستوران ها و انجمن های غربی هند (HRAWI). او گفت: “این صنعت در سمت چپ بالا و خشک است. از یک طرف دولت exhorts تجار و بازرگانان برای نجات شغل, اما آن را لازم نیست علم موشک به ببینید که با کمک موسسات در حال رفتن به بسته منجر به زیان کار است.”

این صنایع گفت: “هنوز هم دیده می شود به عنوان نخبگان.” Kohli گفت که تصورات غلط یکی از دلایل این صنعت از اواخر سال اصرار داشت که سهامداران شرکت کنندگان در بحث رهبری توسط دولت و سیاستگذاران. “عدم وجود شفافیت و یکی Mr X نشستن در یک تهویه مطبوع کابین خواهد بود فریم سیاست” Kohli اضافه شده است.

Kohli گفت که دولت باید متوجه باشید که مهمان نوازی و گردشگری نیز کمک در بهبود “از اقتصاد هند در یک پست-COVID سناریو.”

صحنه داخلی
در حال حاضر زمان برای تمرکز بر گردشگری داخلی Kohli اصرار داشت. “آمار نشان می دهد که 22 میلیون سرخپوستان سفر خارج از کشور در هر سال است. ما نیاز به مهار این پتانسیل برای مسافرت داخلی. رقابت باید بین کشورها و برای که ما باید به توان داخلی ما ساختار بسیار قوی است. درآمد باقی می ماند در داخل هند. ما نیاز به یک تاسیسات و خط تلفن به انجام این کار است. ما در حال صحبت کردن به دولت; ما نمی دانیم که این مرکز را از خواب بیدار” او به پایان رسید.

فدراسیون انجمن ها در هند گردشگری و مهمان نوازی (ایمان) وجود دارد گفت: تا به حال شده است در گفت و گو ثابت با تمام بخش های دولت بیش از گذشته 10 هفته از جمله سازمان بنادر و دریانوردی و تمام 28 وزرای ارشد. ایمان رهبران آن را گفته است “numb” در حال خطاب است. ما “ناگهان” گفت: Aashish Gupta, مشاوره ارشد اجرایی (CEO), ایمان. “این بخش دارای یک رد پای بزرگ است که ما نمی توانیم کار را در برداشت. آیا این صنایع به عنوان نخبگان است نه سوال. نگاهی به زمین و کلید اعداد. ما کمک 10 درصد به تولید ناخالص داخلی در سال و, استخدام,” او گفت:.

غیر مستقیم اشتغال
صنعت جانباز دیلیپ Datwani گفت: این مردم گرا بخش و از این رو تولید مقدار زیادی از غیر مستقیم اشتغال است. “ما امیدوار اقدامات مانند صندوق از ESIC و صندوق اندیش به توان دولت برای پرداخت حقوق کارمندان. صاحبان ممکن است قادر به پرداخت هزینه برای یک ماه در بسیاری از, اما این است که چنین وضعیت نامشخص برای چه مدت می تواند آنها پرداخت؟” Datwani. “فقط مانند یک کودک به پدر و مادر خود ما پرداخت مالیات به دولت, بنابراین ما می رویم به نگاهی به آنها برای بقا و پس از آن احتمالا آهسته احیای.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im