COVID-19 پرداخته شود باید با همکاری

COVID-19 پرداخته شود باید با همکاری – اخبار

به روز شده: Jun 16, 2020, 07:34 IST | سرمقاله | بمبئی

در حالی که این یک مورد یک سناریوی مشابه در حال پخش است در مناطق مختلف شهر که در آن شهروندان در شهرداری honchos بیش خاصی تعطیلی این ادعا که دسترسی است قطع شده است.

One of the approach roads in Kaju Pada that was sealed by BMC on Saturday

یکی از روش جاده ها در Kaju Pada بود که مهر و موم شده توسط باشگاه در روز شنبه

بسته شدن جاده در یکی از bylanes از بریولی دیدم یک زمان به عقب و جلو بین مقامات شهرداری و MNS رهبران گزارش در این مقاله اعلام کرد. پس از یک stand-off, مقامات شهرداری کاسته محدودیت در یک قسمت به طوری که یک فرد می تواند در یک زمان.

در حالی که این یک مورد یک سناریوی مشابه در حال پخش است در مناطق مختلف شهر که در آن شهروندان در شهرداری honchos بیش خاصی تعطیلی این ادعا که دسترسی است قطع شده است.

این درست است به خصوص در غیرممکن مناطق شلوغ با پیچ و خم از خطوط و صدها نفر از مردم در تلاش برای دسترسی به بخش های خاصی. در حالی که استدلال در هر دو طرف ممکن است شایستگی وجود دارد به گفت و گو و درک هنگامی که در تلاش برای حل و فصل مشکلات پیچیده مانند این. کارگران شهرداری دیده نمی شود به عنوان دشمنان و یا برخی از نوع از هیولا دشمن در طرف دیگر خط مقدم مصمم به زندگی را حتی سخت تر از آن در حال حاضر است.

امروز نیاز ساعت است مصالحه و فیوز. عصبی ماموران و کارگران تحت فشار تاکید کرد شهروندان نگرانی در مورد کار و آینده ای مبهم و رهبران محلی که دخالت از طرف شهروندان این همه به نظر می رسد احتراق مخلوط. سعی کنید به دیدن یک راه اگر جاده ها مسدود شده است. اگر کاملا غیر ممکن است پس اول تصمیم گیری در میان خودتان چگونه یک نفر می تواند در حل این مشکل است. در حالی که رهبران محلی حزب ممکن است رابط یکی باید آگاه باشند بیش از حد که مسئولیت اول برای مقابله با این مشکل در محل خود.

امروز ما می بینیم بنرهای هشدار دهنده از دسترسی محدود به پرتاب یک طرف; خارج برخی از مناطق قطب شکسته شده است و حذف شده است. مردم سردرگم هستند که آیا این منطقه موجود است که آیا آنها می توانند با استفاده از خاص جاده یا نه. اجازه دهید ما نبرد ‘c’ با یکی دیگر از فوق العاده قدرتمند C در این زمان — که همکاری است. ما با هم برنده شدن است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im