COVID-19: Mushfiqur خود قرار می دهد قبل از ازدواج دو قرن خفاش در حراج

COVID-19: Mushfiqur خود قرار می دهد قبل از ازدواج دو قرن خفاش در حراج – ورزشی

به روز شده: Apr 20, 2020, 16:52 IST | سرپرستان | داکا

هفته گذشته Shakib-al-Hasan تا به حال خواسته بازیکنان به حراج وسایل خود مانند کشباف و کریکت تجهیزات

Mushfiqur Rahim

Mushfiqur رحیم

بنگلادش wicketkeeper-رودخانه Mushfiqur رحیم خواهد شد قرار دادن گرامی ترین خفاش در حراج به منظور جمع آوری کمک مالی برای تلاش های امدادی در محل قرار داده در این کشور برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس.

Mushfiqur خواهد شد قرار دادن بت — که با او گل اول خود را دو صد برابر سریلانکا در گله در سال 2013 — برای فروش آنلاین و خواست مردم برای کمک به علت به طوری که حداکثر بودجه را می توان برای فقرا است.

“من با قرار دادن بت که من ساخته شده یک دو صد برای حراج” Mushfiqur گفت: Dhaka-بر اساس بنگالی روزانه ‘Prothom Alo’.

“آن قرار داده خواهد شد تا آنلاین بیایید ببینید که چگونه ما می توانیم در مورد آن. من از همه می خواهیم با توانایی به فشار تا قیمت خفاش از درآمد حاصل از صرف خواهد شد به طور کامل برای مردم فقیر,” او اضافه شده است.

هفته گذشته Shakib-al-Hasan تا به حال خواسته بازیکنان به حراج وسایل خود مانند کشباف و کریکت تجهیزات.

“ما می تواند هر چیزی مانند آن. آن را نیز می تواند یک خفاش با هر یک از ما امضا. ما می توانیم حراج این چیزها را از طریق Facebook و یا بنیاد” Shakib گفته بود در Facebook Live.

بیش از 2000 تایید موارد coronavirus گزارش شده است و بسیاری از مردم را نیز از دست داده و زندگی خود را تا به حال در بنگلادش است.

انگلستان رودخانه جس کره مطرح کرده بود بیش از 65,000 پوند برای دو مستقر در لندن بيمارستان مزایده پیراهن که میپوشید در سال 2019 نهایی جام جهانی.

افسانه ای پاکستان کاسه وسیم اکرم (ص) نیز به حراج خفاش و توپ امضا شده توسط او را به جمع آوری پول برای یک موسسه خیریه به عنوان کل جهان دعوا علیه COVDI-19 همه گیر است که تاکنون بیش از 1.6 لاخ زندگی می کند.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im