COVID-19: بمبئی می بیند بیش از 1500 نفر در یک روز

COVID-19: بمبئی می بیند بیش از 1500 نفر در یک روز – اخبار

به روز شده: مارس 18, 2020, 07:18 IST | یک خبرنگار | بمبئی

BMC مقامات اظهار داشت: 590 از این تا به حال آزمایش مثبت ممکن است بین 10-14 و اضافه شد به چوب خط حساب کردن در روز یکشنبه

A worker sanitises an area around Jijamata Nagar Containment Zone in Worli on Sunday. Pic/Ashish Raje

یک کارگر sanitises یک منطقه در اطراف Jijamata نگر مهار منطقه در Worli در روز یکشنبه. عکس/Ashish Raje

بمبئی تعداد COVID-19 موارد عبور از 20,000 علامت گذاری به عنوان هر دو شهرستان و دولت ثبت بالاترین روزانه تعداد موارد در روز یکشنبه. در حالی که در بمبئی گزارش 1,595 موارد جدید, Maharashtra بود 2,347 جدید, موارد مصرف آن در مجموع تعداد به 33,053.

تعداد تجمعی موارد در شهر بمبئی در حال حاضر 20,150 در حالی که تعداد تجمعی کل مرگ و میر در این شهرستان 734.

دولت وزارت بهداشت گفته است که در میان تعداد موارد تایید شده در ماهاراشترا 24,161 هنوز در حال درمان می شود در حالی که 7,688 بیماران مرخص شده تا تاریخ پس از بهبودی کامل. مدنی مقامات اظهار داشت که در میان موارد جدید گزارش شده در شهر 590 تا به حال آزمایش مثبت ممکن است بین 10-14 و اضافه شد به چوب خط حساب کردن در روز یکشنبه. اما حتی بدون این موارد بمبئی دارای بالاترین تعداد موارد گزارش شده در یک روز.

ماهاراشترا گزارش شده 63 و میر در نظر گرفتن تلفات به 1,198 موارد است. مقامات بهداشتی دولت گفت که 38 از این مرگ و میر بودند از بمبئی نه از پونا شش از اورنگبد سه از سولاپور سه از Raigad و هر یک از خان, پنول, لاتور و امراواتی. با توجه به مقامات 34 از آنها شهروندان ارشد در حالی که هفت نفر از آنها کمتر از 40 سال و 41 از این بیماران مبتلا به بیماری های دیگر است. تا به امروز بیش از 2.7 لاخ نمونه های آزمایش شده در سراسر کشور.

با وجود شرایط سخت از مستند موارد در Dharavi به رشد خود ادامه داد و در روز یکشنبه, 44 مورد جدید گزارش شده در این منطقه که شامل پنج مورد از Matunga اردوگاه کار و چهار مورد از 90 پا جاده. در حالی که Dharavi در حال حاضر 1,242 تایید موارد Mahim گزارش شش مورد جدید و تامي تا به حال پنج مورد جدید که شامل دو تا شش ساله از یک مسکونی در جامعه است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de