COVID-19: بمبئی Ranji اطفال اهدای خون در ویرر اردوگاه

COVID-19: بمبئی Ranji اطفال اهدای خون در ویرر اردوگاه – ورزشی

به روز شده: Jun 09, 2020, 08:08 IST | Subodh Mayure |

Bhoir, 31, که بازی دو Ranji جایزه مسابقات فصل گذشته تکرار احساسات مشابه. “این اولین بار است که من به اهدا خون است. من امیدوارم که ما می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی چند طریق این ابتکار عمل” او گفت:

Mumbai spinner Vinayak Bhoir at a blood donation camp in Virar yesterday

بمبئی عنکبوتی که تار میتند Vinayak Bhoir در اهدای خون اردوگاه در ویرر دیروز

حدود 90 کریکت که بازی باشگاه و دفتر در سطح مسابقات در بمبئی از جمله Ranji تروفی هاي ریستن Dias و سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند Vinayak Bhoir اهدا خون در ویرر روز دوشنبه برای کمک به بیماران مبارزه با COVID-19 بیماری همه گیر. اردوگاه برگزار شد توسط JJ بیمارستان در ارتباط با ویشنو Vaman Thakur خیریه اعتماد, VIVA, کالج, Sainath باشگاه ورزشی و ماست باشگاه کریکت.

سمت چپ بازو هاي Dias, 27, که, گرفته, 33 کلاس اول درها از 13 بازی گفت که او خوشحال بود برای کمک به در این لحظه از بحران است. “من احساس می کنم ممتاز قادر به کمک در هر راه کمی طول این بحران بهداشتی. وجود یک کمبود شدید خون و از جمله اردوگاه های حیاتی به عنوان آنها می تواند کمک به بحرانی بیماران” Dias گفت: اواسط روز است.

Royston Dias
ریستن Dias

Bhoir, 31, که بازی دو Ranji جایزه مسابقات فصل گذشته تکرار احساسات مشابه. “این اولین بار است که من به اهدا خون است. من امیدوارم که ما می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی چند طریق این ابتکار عمل” او گفت:.

بمبئی کریکت انجمن Apex عضو شورای Ajinkya Naik, که همچنین اهدا خون در اردوگاه تمجید اطفال’ تلاش است. “دولت است که رفتن را از طریق بار دشوار با توجه به افزایش تعداد Coronavirus موارد با گذشت هر روز. این بازیکنان باید تنظیم یک مثال خوب است و ما امیدواریم که بیشتر مردم می آیند به جلو برای کمک به نیازمندان گفت:” Naik.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im