COVID-19: پلیس بمبئی توقیف بیش از 7000 وسایل نقلیه تساوی توپخانه ضد هوایی بیش از دستورالعمل های جدید

COVID-19: پلیس بمبئی توقیف بیش از 7000 وسایل نقلیه تساوی توپخانه ضد هوایی بیش از دستورالعمل های جدید – اخبار

به روز شده: Jun 29, 2020, 09:23 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

جدید مجموعه ای از دستورالعمل ها توسط پلیس بمبئی محدود جنبش مردم در عرض 2 متر شعاع خانه های خود را جز برای کارگران ضروری

Mumbai Police urged people to respect the norms and help in unlocking the city responsibly. Picture/Nimesh Dave

پلیس بمبئی خواست مردم احترام به هنجارها و کمک در باز کردن قفل شهرستان مسئولانه است. عکس/Nimesh دیو

پس از صدور یک مجموعه جدید از دستورالعمل های محدود است که جنبش مردم در عرض 2 متر شعاع از خانه های خود به پلیس بمبئی در صبح روز دوشنبه صورت گرفت به رسانه های اجتماعی و نشان داد که بیش از 7000 وسایل نقلیه کشف و ضبط شد در ژوئن 28. با توجه به آخرین پست توسط پلیس بمبئی وسایل نقلیه کشف و ضبط شده است برای نقض قوانین از فاز-حکیم آنلاک صادر شده توسط دولت.

این پلیس مشترک از یک نمایش گرافیکی از تعداد وسایل نقلیه توقیف شده از منطقه 1 به منطقه 12 از جمله بندر منطقه و ترافیک اداره پلیس. اشتراک گذاری عکس در Instagram و توییتر پلیس نوشت: “بیش از 7000 شهروندان نقض قوانین فاز-حکیم آنلاک با در نظر گرفتن وسایل نقلیه خود را به صورت غیر رسمی/غیر پزشکی/غیر اضطراری دلایل در 28 ژوئن.”

پلیس نیز خواست شهروندان به عمل مسئولانه و به دنبال دستورالعمل توسط دولت و پلیس شهر به منظور شکست coronavirus.

این پست را به دست آورد بیش از 6000 لایک و صدها نظرات. یک کاربر گفت: “اعلام یک قانون در 5 ساعت و انتظار داریم همه به دنبال آن توسط 5:30” در حالی که دیگری نوشت: “با استفاده از حس مشترک. قوانین وجود دارد برای ما ایمنی است. اگر شما نمی خواهد به دنبال آن خواهد بود وجود دارد افزایش در تعداد.” یک کاربر نظر “خوب انجام می شود. ما به شما افتخار و دستاوردهای خود را. اجازه دهید همه چیز خوب ادامه خواهد داد.”

Police-Challan
پرسنل پلیس موضوع challans به دوچرخه سواران به صورت مستند نقض قوانین در خانه اپرا. عکس/Bipin Kokate

در حالی که پلیس شده است زمان خود را برای خدمت خالصانه وقت و دوباره آخرین حرکت کشیده شده توپخانه ضد هوایی از چندین شهروندان گفت که باید وجود داشته باشد یک بیانیه رسمی از CMO را مورد جدید مجموعه ای از دستورالعمل ها. یکی از رسانه های اجتماعی کاربر سوال “این حماقت محض است. اگر مردم نمی توانند حرکت در وسیله نقلیه خود را, پس چرا آن را به یک باز کند در وهله اول؟”

در اینجا چگونه مردم واکنش نشان داد:

به عنوان در هر دستورالعمل جنبش شهروندان محدود خواهد شد تا شعاع 2 کیلومتر از محل اقامت خود به جز برای کارگران ضروری. وسایل نقلیه از کسانی که پیمودن بدون دلیل معتبر شود توقیف خواهد شد.

Police-Barricade-Parel
پلیس متوقف می شود یک دوچرخهسواری در محاصره پلیس در پارل میان مستند در این شهرستان است. عکس/Shadab خان

در حالی که های جدید مجموعه ای از دستورالعمل های پلیس بمبئی گفت: تعهد از شکست COVID-19 نهفته است بر همه ما و ما می توانیم رسیدن به این هدف تنها زمانی که ما به دنبال امنیت شخصی و اجتماعی فاصله دستورالعمل در همه زمان ها است.” دستورالعمل جدید نیز اعلام کرد که در حالی که در حال حرکت کردن با پوشیدن ماسک و حفظ اجتماعی فاصله اجباری است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de