خرید رپورتاژ

COVID-19: MMR می خواهد به نگه داشتن فاصله خود را از بمبئی – اخبار

به روز شده: مارس 02, 2020, 08:24 IST | Prajakta Kasale | بمبئی

این طرح هنوز در حالت اولیه اما این شرکت به احتمال زیاد درخواست ارائه دهندگان خدمات را به محل اقامت در دسترس برای کارکنان خود را در نزدیکی مربوطه مناطق کار می کنند.

Mumbai seems to have total disregard for rules. Here a father shaves his son's head in public with none of those in the picture wearing masks or other protective gear at Senapati Bapat Marg in Lower Parel on Friday. Pic/Suresh Karkera

بمبئی به نظر می رسد که در مجموع بی توجهی به قوانین. در اینجا یک پدر تراشیدن سر پسر خود را در عمومی با هیچ یک از کسانی که در تصویر با پوشیدن ماسک یا دیگر دنده محافظ در Senapati Bapat Marg در پایین پارل در روز جمعه. عکس/Suresh Karkera

در حالی که این باشگاه صادر کرده است سفارش به صورت 100 درصد حضور کارکنان شهرداری شرکت ها در بمبئی شهری منطقه (MMR) می خواهید ساکنان آن به دور ماندن از شهرستان. این شرکت در حال کار بر روی یک طرح برای محدود کردن انتقال COVID-19 از طریق ساکنان که به طور منظم به بمبئی برای خدمات ضروری است.

این طرح هنوز در حالت اولیه اما این شرکت به احتمال زیاد درخواست ارائه دهندگان خدمات را به محل اقامت در دسترس برای کارکنان خود را در نزدیکی مربوطه مناطق کار می کنند.

MMR که شامل قهوهای مایل به زرد قهوهای مایل به زرد, روستایی, Navi Mumbai Kalyan-Dombivali, اولاسناگر, بیواندی-Nizampur ترانس-بهیندر, پلقر, Vasai-ویرر و پنول شرکت در مجموع دارای 1,159 بیماران, راه, زیر که در بمبئی است که نزدیک به 7000 بود.

“نزدیک به یک لاخ مردم سفر به بمبئی از MMR هر روز برای شغل خود را تحت خدمات ضروری مانند بانک ها و بيمارستان ها و BMC. بنابراین اگر این مناطق حفظ حداقل تماس با بمبئی انتقال COVID در MMR کم خواهد شد” گفت: یک مقام دولتی از منطقه است.

“تعداد مبتلايان در منطقه ما رفته است تا آنجا که برخی از ساکنان که کار در یک بیمارستان خصوصی در بمبئی. ما در حال رفتن به از بیمارستان های خصوصی به ترتیب برای ماندن امکانات برای آنها گفت:” یک کمیسیون از یکی از این شرکت های بزرگ. مدنی بدن شناسایی 36 کارکنان که کار با بیمارستان است.

وضعیت ایده آل این است که برای ایجاد امکانات خوابگاه برای کارکنان در نزدیکی محل کار. احتمال انتقال افزایش می دهد با توجه به سفر. ما در حال صحبت کردن به BMC” سعید مدنی افسر از MMR. متناوبا او گفت: شرکت های مربوطه می تواند آماده سازی مراکز مراقبت خارج از مناطق مسکونی برای کارکنان این که بازدید بمبئی روزانه. دولت نیز به فکر 15 روز کار 15 روز کردن سیاست برای این کارکنان است.

در حالی که MMR منطقه می آید و تحت عنوان منطقه قرمز, برخی از فعالیت های می توانید از اینجا شروع کنید اگر تعداد بیماران پایین است. یک لیست از مهاجران در هر منطقه – تانه, پلقر و Raigad — نیز در حال آماده به طوری که آنها می توانید بروید به کشورهای خود را با خیال راحت.

تعداد بیماران (به عنوان در 30 آوریل)

بمبئی – 7,061
تانه روستایی – 48
تانه – 412
Navi Mumbai – 174
Kalyan-Dombivali – 163
اولاسناگر – 3
بیواندی-Nizampur – 17
میرا-بهیندر – 126
پلقر – 41
Vasai-ویرر – 128
پنول – 47

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im