COVID-19: مهاجران گیر در قطار بدون آب و غذا

COVID-19: مهاجران گیر در قطار بدون آب و غذا – اخبار

به روز شده: مه 23, 2020, 07:37 IST | Arita سرکار Diwakar Sharma | بمبئی

در حالی که یک آهن مرکزی سخنگو می گوید تاخیر در مانیپور قطار به دلیل ازدحام در ترمینال جنوب شرق; غرب مرکزی راه آهن سخنگوی تأخیر در bunching از قطار در حال حرکت وجود دارد

Many passengers said they don't even have money to buy food at stations where the trains stop. Pic/Hanif Patel

بسیاری از مسافران گفت که آنها حتی نمی باید پول برای خرید مواد غذایی در ایستگاه که قطار متوقف شود. عکس/حنیف پاتل

این bunching از Shramik قطار ویژه در غرب مرکزی راه آهن و ترمینال تراکم در شمال شرق منجر به تاخیر بیش از 10 دقیقه برای بسیاری قطار حامل مهاجران از بمبئی به مقصد خود را.

این قطار که در سمت چپ CSMT برای Jiribam ایستگاه راه آهن در مانیپور در روز پنج شنبه تا به حال متوقف در بهوسول ایستگاه راه آهن در تمام طول روز در روز جمعه. قطار رفتن به مقصد خود را در اوتار پرادش و بیهار اواخر در حال اجرا بیش از هشت ساعت است.

اکثر مسافران شکایت کرده است که آنها تا به حال شده است آب و مواد غذایی است. Kajal Thangjam یکی از مسافران در قطار به مانیپور که یک دانشجوی MBA گفت که فروشندگان در بهوسول ایستگاه در تلاش بودند به استفاده از وضعیت ناامید. “آنها در حال فروش کمتر از سه بطری آب و که بیش از حد در R100. هیچ یک از ما بیش از حد پول نقد و ما نمی توانیم به پرداخت بسیار برای آب,” او گفت:. او افزود که هیچ یک از مسافران شد نمایش قبل از آنها سوار قطار و هیچ هنجارهای اجتماعی فاصله ها به دنبال داشت.

Ibemcha Samurailatpam است و رفت و آمد با او یک سال و تا به حال خورده در تمام طول روز. “آب ما به ارمغان آورد از خانه است که تقریبا بیش از. ما تا به حال به ارمغان آورد برخی از مواد غذایی که کردم خراب از آنجا که آن بسیار داغ است. من فقط برخی از میوه ها که من صرفه جویی برای دختر من,” او گفت:. مسافران گفت که حتی در حالی که آنها منتظر قطار در CSMT در روز پنج شنبه آنها با توجه به هر آب و غذا و یا ماسک که قراره عرضه شده توسط collectorate.

بدون آب و غذا

اشرف خان که با این نسخهها کار در یک فروشگاه مبلمان در Vasai جاده گفت که او و 21 بستگان سوار یک Shramik قطار ویژه روز پنج شنبه برای رفتن به Pratapgarh. “به ما گفته شد که قطار متوقف نخواهد شد در هر نقطه برای مسافران وجود دارد و تنها محدود متوقف می شود برای جایگزینی ملزومات است. بچه ها با ما بوده است گریه برای مواد غذایی است. هر مسافر داده شد مواد غذایی بسته و آب در Vasai ایستگاه و هیچ چیز پس از آن. قطار بود و رشته در یک محل قبل از خندوا ایستگاه برای 8-10 ساعت” خان گفت.

Ibemcha Samurailatpam with daughter Sara, has no water and only some fruits with her
Ibemcha Samurailatpam با دختر سارا بدون آب و تنها برخی از میوه ها با

یکی دیگر از مهاجر شهيد خان رفت و آمد در همان قطار گفت: “فراموش نکنید که نوشیدن آب وجود ندارد و آب در توالت. ما بچه ها با ما بیش از حد. ما در سریع اما بچه ها نیاز به چیزی برای خوردن. آیا راه آهن فکر می کنم که یک بسته مواد غذایی به ما داده خواهد شد کافی برای سفر ما? که مراقبت در مورد مهاجران فقیر?”

یک مسافر, خالد حسین گفت: هر جا که قطار متوقف شد و مردم محلی با عجله غذا برای آنها, اما آنها هیچ پول برای خرید هر چیزی. “من نمی تواند به یاد نام یک ایستگاه اما چند نفر توزیع khichdi به صورت رایگان به مسافران است. زمانی که من کردم به khichdi این motorman منفجر شاخ و قطار شروع به حرکت می کند” گفت: حسین.

رسمی صحبت می کنند

غرب مرکزی راه آهن (WCR) رسمی بستری بود رو به دقت موضوع را با مهاجران به ویژه به دلیل ‘bunching قطار,’ اما رد ادعای خود را از مواجهه با مواد غذایی و کمبود آب.

“راه آهن هند ارائه شده است آب و غذا به تمام مسافران سفر در Shramik قطار ویژه. ما شده اند ارائه مواد غذایی بسته های بیسکویت و شیر بطری های آب و غیره به مسافران گفت:” یک مقام ارشد از غرب مرکزی راه آهن است.

“WCR یک ساندویچ منطقه از راه آهن هند که در آن ورود قطار به طور ناگهانی افزایش یافته و از غربی راه آهن جنوب راه آهن جنوب مرکزی راه آهن و غیره. وجود دارد bunching قطار در بمبئی-هوره مسیر از بعد از ظهر جمعه است و ما تلاش کرده اند ما را به بهترین روانسازی ترافیک راه آهن در اولین. این bunching از قطار است تا جانسی و اللهآباد (هند). این به این دلیل است که Shramik ویژه که از مناطق مختلف در حال متوقف و برای مدت طولانی” رسمی اضافه شده است.

در مورد مانیپور یک سخنگوی مرکزی راه آهن گفت: “با توجه به ازدحام در ترمینال جنوب شرق قطار در حال به تاخیر افتاد. ما در حال پاکسازی قطار در اولویت است. ما در حال تهیه مواد غذایی بسته هر جا که قطار گیر کرده و ما را به نگاه هر فرد دیگر شکایت ما دریافت خواهید کرد.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im