COVID-19: ماهاراشترا منتشر 7,200 زندانیان برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد

COVID-19: ماهاراشترا منتشر 7,200 زندانیان برای جلوگیری از ازدحام بیش از حد – اخبار

به روز شده: مارس 17, 2020, 13:43 IST | PTI | پونا

در تمام حدود 17000 زندان زندانیان خواهد بود منتشر شده به طور موقت به قید وثیقه و یا آزادی مشروط

This picture has been used for representation purpose

این تصویر استفاده شده است برای نمایندگی هدف

مقامات در ماهاراشترا منتشر کرده اند بیش از 7,200 زندانیان تا کنون به بررسی ازدحام در زندان در میان coronavirus pandemic, مقامات گفت. حدود 10000 بیشتر به زودی منتشر خواهد شد ، در یک پیشنهاد به decongest دولت زندان با توجه به شیوع کروناویروس در این زندانها اداره تا کنون منتشر شده بیش از 7,200 زندانیان در سراسر کشور در هر دو موقت به قید وثیقه و یا آزادی مشروط یک مقام رسمی گفت.

پس از دیوان عالی کشور, بخشنامه به متحده و اتحادیه سرزمین به راه اندازی یک پنل در نظر گرفتن آزادی زندانیان در آزادی مشروط به جلوگیری از ازدحام در زندان ها برای بررسی گسترش coronavirus دولت گفته بود که حدود 11,000 زندانیان در ماهاراشترا که حکم دوره کمتر از هفت سال منتشر خواهد شد به طور موقت. “قبل از مستند جمعیت در دهه 60 در زندانهای سراسر کشور بیش از 35000 و ما تا کنون منتشر کرده اند بیش از 7200inmates به طور موقت به decongest زندان” یک مقام رسمی از اداره زندانها گفت PTI.

در تمام حدود 17000 زندان زندانیان خواهد بود منتشر شده به طور موقت به قید وثیقه و یا آزادی مشروط او گفت:. پرقدرت کمیته منصوب شده توسط دولت به تازگی تصمیم به انتشار 50 درصد زندانیان از زندان های سراسر ایالات متحده و این رقم در حدود 17000 او گفت:. این کمیته تصمیم را پس از بیش از 100 زندانیان و ستاد مرکزی بمبئی آرتور جاده زندان آزمایش مثبت برای COVID-19.

قبل از مستند جمعیت آرتور جاده زندان شد 2300 که حدود 700 زندانیان منتشر شد, او گفت:. وجود دارد 1572 زندانیان در زندان حال او اضافه شده است.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im