COVID-19: ماهاراشترا هتل ها برای بازگشایی 50 درصد ممکن است بسته به خوب

COVID-19: ماهاراشترا هتل ها برای بازگشایی 50 درصد ممکن است بسته به خوب – اخبار

به روز شده: Jul 06, 2020, 19:49 IST | سرپرستان | بمبئی

رهبران صنعت دستگیری که حتی پس از بازگشایی با محدودیت بزرگ وجود دارد سوال: “از کجا در حال مهمانان و یا کاربران که هنوز می ترسم و ما کارگران و چپ را به بازگشت به راحتی”

Hotel Taj Mahal Palace near Gateway of India

هتل تاج محل کاخ در نزدیکی دروازه هند

با هتل ها و رستوران ها در حال آماده شدن برای بازگشایی پس از نزدیک به چهار ماه چشم انداز حدود 50 درصد از آنها را خاموش به طور دائم نیز برچسبها بزرگ برترین بازیکنان هشدار می دهند. این مرکز نشان داده است در جولای 8 به عنوان تاریخ مورد نظر برای صنعت مهمان نوازی به پرتاب باز کردن درب های خود را به مهمانان و مراجعان.

“وضعیت بد و ناامید در هر روز است. تا 30 ژوئن صنعت مهمان نوازی انباشت اشیاء بدست آمده تا حدود Rs 1.25 لاخ کرور ضرر و زیان است. بسیاری از هتل ها و مهمان نوازی های زنجیره ای ابراز ناتوانی برای ادامه فعالیت تا حدی یا به طور کامل” Gurbaxish Kohli, معاون رئيس جمهور از فدراسیون هتل و رستوران انجمنهای هند گفت: سرپرستان.

“پیشنهاد بازگشایی خوش است اما به تعویق افتاد. در ابتدا حدود 35 درصد از صنعت بسته خواهد شد و تا پایان سال آن می تواند تا 50 درصد”, هند, هتل و رستوران رئيس جمهور انجمن Shivanand D. شتی گفت: سرپرستان.

هر دو rued که با وجود مهمان نوازی بخش کمک 10 درصد به ملی تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) و حسابداری برای 12.50 درصد از مشاغل “صنعت شده است به طور کامل نادیده گرفته شده” توسط دولت است. یک روز پس از یک هیئت نمایندگی از صنعت مهمان نوازی ملاقات وزیر Uddhav Thackeray روز یکشنبه دولت با صدور دستورات با دستورالعمل های دقیق اجازه هتل شامل غرفه ها و مهمان خانه ها به سر در یک سوم از عملیات عادی.

“ما ضمن استقبال از این تصمیم. سرنوشت مستقل رستوران تصمیم گرفته خواهد شد به طور جداگانه” شتی گفت. Kohli گفت: وجود 53,000 هتل ها در بخش تنظیم شده و تعداد مشابه در unorganised بخش نهفته است که درآمد حاصل از این صنعت به رسمیت شناخته شده.

علاوه بر این وجود دارد که در اطراف 5,00,000 eateries شامل تمام رسانه ها-از کنار جاده dhabas به رستوران های بزرگ و زنجیره ای خواهد بود که آمار 50 درصد بسته شتی گفت.

وضعیت نگران کننده حتی در ماهاراشترا که در آن بیش از 1,00,000 بزرگ و رستوران های کوچک را بسته متضمن یک فاجعه بزرگ در قالب بیش از 5,00,000 زیان کار گفت: هتل ها و رستوران ها و انجمن های غربی هند (HRAWI) سخنگوی Suhas Awchat.

“رستوران باز در سراسر هند در ژوئن 8, اما نه در ماهاراشترا که در آن ما پرداخت میان بالاترین قانونی هزینه ها و عوارض در پیشبرد آن نگهداری می شود افزایش حتی در مستند” Awchat گفت. این HRAWI راه اندازی یک کمپین یک#KhadyagruhaWachva (#SaveRestaurants) در هفته گذشته.

از راه دور استراحتگاه برای تعطیلات خود را به حال مشکلات گفت: Pankaj Barve صاحب 10-کلبه ولکان حیات وحش رفت و آمد مکرر در قلب Pench رزرو ببر MP. “علاوه بر مراقبت از کارکنان در طول مستند ما برای اطمینان از خوب بودن خود را تا ماه اکتبر زمانی که محراب را بازگشایی برای گردشگران” Barve گفت: سرپرستان.

“تا زمانی که این واکسن می آید, وضعیت نامشخص باقی خواهد ماند. آن دشوار خواهد بود برای بسیاری از اپراتورها به رعایت شرایط سخت خواستار توسط دولت است اما ما آماده برای شروع” گفت: Payyade هتل مدیر P. V. شتی سابق مشترک دبیر بمبئی انجمن کریکت.

با سختی 20-25 درصد در دسترس وجود دارد کمبود کارکنان ماهر برای رستوران ها و در یک سوم مهمانان/کاربران هنجارهای آن می تواند دشوار است حتی برای بازیابی هزینه های عملیاتی گفت: P. V. شتی. Sudhakar شتی یک رستوران با یک زنجیره ای از رستوران ها مانند هتل و هتل Riviera Surbhi در قهوهای مایل به زرد و بمبئی گفت: کسانی که عامل از محل اجاره خواهد بود که بدترین ضربه.

“آنها را مجبور به پرداخت انباشته اجاره از چهار ماه گذشته و ممکن است حداقل یکی دیگر از چهار ماه به ثبات کسب و کار. آنها ممکن است پیدا کردن آن امکان پذیر است برای ادامه” Sudhakar شتی گفت. رهبران صنعت دستگیری که حتی پس از بازگشایی با محدودیت بزرگ وجود دارد سوال: “از کجا در حال مهمانان و یا کاربران که هنوز می ترسم و ما کارگران و چپ را به بازگشت به راحتی”.

علاوه بر این, شده است وجود دارد هیچ تصمیمی در تقاضا برای توقف و دیگر تسهیلات به دنبال میباشد. اتحادیه گردشگری وزیر Prahlad سینگ پاتل است و نه “ملاقات صنعت حتی یک بار” و هیچ وضوح در برنامه های دولت برای بخش مهمان نوازی را که بقای خود را “دشوار و عملی”.

Kohli گفت: بیش از 22 میلیون سرخپوستان سفر خارج از کشور در هر سال است که متوقف شده بود با توجه به مستند. اما اگر کشورهای هند آرام مربوطه قوانین حداقل نیمی از آنها را می تواند جذب به بخش داخلی به جای بازدید از کشورهای همسایه مانند سریلانکا و نپال و تایلند, امارات متحده عربی, او گفت:.

در ضمن Navi Mumbai Municipal Corporation (NMMC) خواسته مسکن شهروندان جوامع بسته و باغ و مناطق بازی در ورزشگاه استخر شنا در جامعه محل تا جولای 13. این NMMC اعلام کرده است کامل 10-day مستند از جولای 3 – جولای 13 در Navi Mumbai

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de