COVID-19 مستند: ویروسی عکس از دلفین ها از دست رفته انسان آوردن هدیه برای آنها ذوب قلب آنلاین!

COVID-19 مستند: ویروسی عکس از دلفین ها از دست رفته انسان آوردن هدیه برای آنها ذوب قلب آنلاین! – اخبار

به روز شده: مارس 22, 2020, 15:12 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

این دلفین کوهان دار بارناکلها Café و تغذیه مرکز در قلع می توانند بای در کوئینزلند استفاده می شود برای برقراری ارتباط با انسان

Picture/ Barnacles Café and Feeding Centre-Facebook

عکس/ Barnacles Café و تغذیه مرکز-Facebook

پس از یک تغذیه مرکز در استرالیا بسته شد با توجه به مستند های اعمال شده از نظر شیوع کروناویروس یک غلاف از دلفین ها شده اند آوردن هدیه برای انسان به عنوان آنها از دست رفته در تعامل با آنها. این دلفین کوهان دار بارناکلها کافه و تغذیه مرکز در قلع می توانند بای در کوئینزلند استفاده می شود برای برقراری ارتباط با انسان است. با همه گیر باعث تغذیه مرکز درهای خود را به غلاف از دلفین ها شده است آوردن سوغاتی مانند صدف و مرجان برای داوطلبان.

“غلاف شده است آوردن ما به طور منظم هدیه به ما نشان میدهد چه مقدار از آنها در حال از دست رفته عمومی تعامل و توجه” تغذیه مرکز مشترک خود را در Facebook صفحه با تصاویر دلفین ها و هدیه آنها به ارمغان آورد برای داوطلبان. این هدیه شامل مرجان, دریای پوسته, قطعات, چوب, چوب و بطری.

لین McPherson داوطلب در تغذیه مرکز به نقل از به نقل از شبکه خبری ABC که 29 ساله نر دلفین به نام رمز و راز بوده است و آوردن مرجان و پوسته روی منبر یا منقار و ‘دقت’ ارائه آن را به آنها. “آنچه ما باید انجام دهید این است که به او یک ماهی در بازگشت” Mc Pherson گفت:, و اضافه کرد که دلفین بود نه آموزش دیده برای انجام این کار است. “ما نمی روت اما او آموزش داده است ما را به انجام این کار است.” داوطلب همچنین گفت که رمز و راز به ارمغان می آورد تا 10 مورد به ساحل هر روز که معتقد داوطلبان که او یک ذخیره کردن هدیه است که در جایی پنهان در ساحل.

تصاویر به اشتراک گذاشته شده توسط تغذیه مرکز در رسانه های اجتماعی دریافت مقدار زیادی از عشق از شهروندان. از Facebook پست به دست آورد بیش از 1600 لایک و به اشتراک گذاشته شده 692 بار. کاربران اظهار نظر در پست, می گویند که تصاویر ذوب قلب خود را.

یک کاربر که مادر یک دلفین فیدر گفت: او در مورد او احساس خوشحال زمانی که دلفین ها را به او هدیه. دوم کاربر گفت: “دلفین ها فقط شگفت انگیز حیوانات فقط آنها را دوست دارم (sic). یک سوم کاربر گفت: “آنها نگاه شگفت انگیز و تغذیه پس از آن باید به سادگی این باشد که آنها از دست مرد را لمس کنید. زرق و برق دار.”

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de