COVID-19 مستند: Vasai چادر برچیده مهاجران دوباره به سمت چپ coverless

COVID-19 مستند: Vasai چادر برچیده مهاجران دوباره به سمت چپ coverless – اخبار

به روز شده: مارس 30, 2020, 06:52 IST | Diwakar Sharma | بمبئی

مقامات می گویند که ‘هیچ زمان ثابت’ برای خروج از Shramik قطار ویژه و به عنوان مهاجران وجود دارد می تواند به طور نامحدود چادر در حال برداشته شود برای کاهش هزینه ها

Workers dismantle the tents at Suncity ground. Pics/Hanif Patel

کارگران از بین بردن چادر در Suncity زمین. عکس/حنیف پاتل

پس از درخواست پیمانکار برای گسترش چادر برای افزایش تعداد سفر مهاجران در Suncity زمین در Vasai این پلقر جمع را دستور داد که همه چادر برداشته شود در اواخر شب پنج شنبه با استناد به هزینه های بالا است. در صبح روز جمعه پیمانکار دیده می شد از بین بردن تنظیم. جمع آوری کایلاش Shinde گفت: اواسط روز “وجود دارد هیچ برنامه ثابت برای Shramik قطار ویژه. از بین بردن چادر را کاهش می دهد هزینه.”

پیمانکار نثار احمد گفت: “در 1 هستم در روز جمعه به ما گفته شد برای حذف چادر. هزینه R11 در هر فوت مربع. ما همچنین نصب چراغ هالوژنها, mic, در میان چیزهای دیگر. من هنوز به انجام محاسبه اما این لایحه خواهد بود در اطراف R50 لاخ. من خواهد شد ارسال آن را در یک هفته.”

Mustafa, a tailor from Nalasopara, got a message to reach Suncity ground at 6.30 but it did not specify morning or evening;
مصطفی یک خیاط از Nalasopara یک پیام برای رسیدن به Suncity زمین در 6.30 اما مشخص نیست صبح و یا شب

اما Tehsildar Kiran Survase گفت: اواسط روز که چادر است که باید برداشته شود برای منصرف کردن پناهجویان شده اند که هجوم آوردند به زمین بدون ارائه برنامه های کاربردی برای مهاجر قطار ویژه. “تعداد زیادی از مهاجران شده است جمع آوری. اگر ما حذف چادر, کسانی که یک هشدار از دفتر ما نمی خواهد صبر کنید در اینجا” گفت: Survase.

‘ما ارائه شده برای ساخت چادر’

Abhishek Kushe از NGO Samadhan بنیاد گفت که آنها تا به حال ارائه شده برای ساخت یک چادر رایگان از هزینه است اما جمع را رد کرد. “چادر حذف شده است و برای صرفه جویی در هزینه. این نشان دهنده سوء مدیریت جمع و دفتر خود را. اگر آنها خیلی نگران هزینه آنها را اجازه داده اند ما را به راست یک چادر.”

Workers dismantle the tents at Suncity ground
کارگران از بین بردن چادر در Suncity زمین

“MLA Hitendra Thakur هم تا به حال ارائه شده برای ساخت یک چادر که تحت آن بیش از 2 لاخ مهاجران شده است می تواند جایگزین در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. زن مسن Vidyotma Shukla نمی خواهد که درگذشت. از کجا می خواهد مهاجران نشستن در حال حاضر اگر یک قطار قرار است فردا ؟ جمع آوری شده است messed تا تمام مقدمات” گفت: Kushe که سازمان های غیر دولتی بوده است و توزیع مواد غذایی به مهاجران.

Shinde گفت که آنها اعزام مهاجران در 41 Shramik قطار ویژه. “ما تقریبا 4000 مهاجران که اعمال می شود برای رفتن به غرب بنگال. اما ما در حال انتظار برای تصویب مقامات مربوطه به فرستا دن آنها را در قطار ویژه.”

migrants who received unclear alerts about their trains
مهاجران که نامشخص دریافت هشدار در مورد قطار

نزدیک به 500 مهاجر جمع آوری و در زمین روز جمعه صبح شد تعقیب دور توسط پلیس به عنوان وجود دارد بدون برنامه ریزی شده قطار. Shinde اضافه شده است که حدود 50 مهاجران که می خواستم برای رفتن به Uttar Pradesh شد جایگزین در یک قطار خروج از Kalyan. “در زمانی که ترتیبات ساخته شد تنها 36 هنوز هم می خواستم به عنوان بقیه از سر کار. آنها فرستاده شده بودند به کالیان در یک اتوبوس.”

با این حال نزدیک به 100 مهاجران از جمله زنان باردار کودکان و سالمندان و افراد معلول هستند و هنوز در انتظار خارج از زمین.

مهاجران اشتباه

Suman Devi with her two-year-old daughterSuman Devi با دو سال

مصطفی و 30 خیاط از Nalasopara شد اشتباه در صبح روز جمعه به عنوان چادر بودند کشیده پایین. “در 6.21 ظهر روز پنج شنبه من دریافت یک پیام گفت: من باید برای رسیدن به Suncity زمین در 6.30. این مشخص نیست که آیا در صبح یا شب, بنابراین من با عجله به محل. یک پلیس به من گفت من در 6.30 صبح جمعه. بنابراین من بازگشت و بسته بندی شده است همه چیز من و آمد به زمین در 3.45 هستم. در حال حاضر چادر کشیده پایین. تا به حال مقامات به من اطلاع داد به وضوح در زمان من شده است می تواند در قطار به جونپور,” مصطفی گفت.

مانند مصطفی بسیاری از دیگران دریافت گیج کننده هشدار. Rajmani Vishwakarma 65 ساله داد تا او Nalasopara خانه آمد و به زمین به هیئت مدیره قطار خود را به جونپور اما نمی تواند انجام این کار است.

Kajal Choudhary, who is seven months pregnant, with her husband Deepa
Kajal چودری که هفت ماه حامله با شوهرش, Deepak

Kajal چودری 27 که هفت سال باردار می خواهد برای رفتن به دربنگا با شوهرش, Deepak. “ما تا به حال کاربردی آنلاین برای قطار نزدیک به 15 روز پیش. اما ما دریافت نکرده اند هر گونه هشدار است. ما باید چیزی برای خوردن به شوهرم بیکار است. هفته گذشته من تا به حال دچار شدید معده درد اما هیچ دکتر حاضر به بررسی من با توجه به COVID-19. با توجه به بارداری من نیاز به توالت را چندین بار اما هیچ مرکز اینجا را گفت:” چودری. “در من ایجاد کرد من حداقل برخی از کمک به تحویل کودک من با خیال راحت.”

Suman Devi نیز مایل به رفتن به دربنگا شد با دو سال. او بیش از حد دریافت کرده است و نه یک پاسخ وجود یک نرم افزار آنلاین.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>