COVID-19 مستند: Prithvi شاو مشغول کار آشپزخانه, بازی PUBG

COVID-19 مستند: Prithvi شاو مشغول کار آشپزخانه, بازی PUBG – ورزشی

به روز شده: Apr 23, 2020, 16:15 IST | سرپرستان | بمبئی

“من مشغول به کار کمی در داخل خانه و در سایه تمرین به حفظ سطح آمادگی جسمانی گفت:” شاو

Picture Courtesy/ Prithvi Shaw Instagram

تصویر حسن نیت ارائه میدهد/ Prithvi شاو Instagram

با کل جهان در حال حاضر در حال مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس ورزشکاران در سراسر ورزشی در حال استفاده از زمان را بیشتر از این مجبور به شکستن. دهلی نو پایتخت بازکن Prithvi شاو به تازگی نشان داد چه بوده و صرف وقت در سراسر کشور مستند. “من مشغول به کار کمی در داخل خانه و در سایه تمرین به حفظ سطوح تناسب اندام. من نیز کمک به پدر من در آشپزخانه است. من می توانم طبخ تخم مرغ به خوبی و من در تلاش برای یادگیری چند چیز جدید. من شده است بازی برخی از PUBG بیش از حد” شاو گفت: در طول یک Instagram LIVE session در حق رای دادن رسمی اداره کند.

صحبت کردن در مورد اهمیت سلامت روان از جمله بی سابقه بار شاو گفت: “قدرت ذهنی بسیار مهم است در این زمان با توجه به این که ما همه محدود در داخل خانه. بسیاری از ما لازم نیست که صبر برای همه چیز در زندگی, بنابراین در حال حاضر زمان بسیار خوبی برای کار بر روی آن است.” “هر کس باید در پیدا کردن چیزی برای انجام این کار آنها مانند کار نسبت به تکمیل آن است. این روند به خودی خود کمک خواهد کرد که یک رشد آرام تر و بیشتر بیمار است.” شاو همچنین صحبت در مورد 2019 فصل از لیگ برتر (لیگ) که در دهلی نو پایتخت به پایان رسید, سوم, پس از آن ساخته شده به بازی آف پس از یک فاصله هفت سال.

“روشن و خاموش میشه تیم ما مثل یک خانواده بود,” او گفت:. “ما تا به حال ریکی (Ponting) آقا دادا (Sourav Ganguly), (محمد) کایف آقا به ما کمک می کند با هر چیزی – محیط کامل بود.” وقتی پرسیده شد که به یاد خنده دار حکایت از فصل رفته شاو صحبت در مورد چگونه Ponting تا به حال یک بار می ترسم او را با سفارش او را به ده دور از فیروز شاه کتلا به او گزارش شده بود کمی دیر شده برای قبل از, آموزش تیم نشست.

“من به دنبال برخی از خوشه ها در اتاق پانسمان آن روز و به زمین کمی دیر است,” او گفت:. “من در تکمیل کل آموزش — فیلدینگ حلاجی و جلسات-و تا به حال هیچ انرژی از چپ به اجرای ده دور از زمین است. خوشبختانه من نیست که. معلوم ریکی آقا فقط می خواستم برای ترساندن من برای اواخر حضور آن روز!” 20 ساله که صرف بخشی از 2019 خدمت دوپینگ ممنوع, منعکس شده در زمان خود را به دور از بازی و درس آموخته.

“این یک اشتباه بود. و دوره دور از کریکت بود, شکنجه,” او گفت:. “شک و تردید و پرسش ها بوجود می آیند اما من حفظ ایمان و عقیده. من صرف برخی از زمان در لندن جایی که من مشغول به کار بود در تناسب اندام به من اجازه نداشتم به خفاش در هر نقطه.

“هنگامی که این ممنوعیت کردم و برگشتم به کریکت داخلی, من گرسنه تر از قبل. برداشت من از بت من و متوجه شدم من تا به حال از دست من لمس در همه. اگر هر چیزی که زمان مرا مصمم تر فرد,” او اضافه شده است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>