COVID-19 مستند: ‘مهاجران نه از بالا, Bihar در کنار’

COVID-19 مستند: ‘مهاجران نه از بالا, Bihar در کنار’ – اخبار

به روز شده: May 16, 2020, 07:31 IST | Ranjeet Jadhav | بمبئی

از پول و صبر خانواده 10 از Telangana می گوید خود را پس انداز شده اند که دست نخورده تا به حال به آنها داده شده است زمان برای رفتن به خانه قبل از مستند

The family walking from Badlapur to Telangana

خانواده پیاده روی از Badlapur به Telangana

ادامه پیاده روی های طولانی در جهات مختلف کشور مهاجران از کشورهای دیگر از اوتار پرادش و بیهار در حال rueing این واقعیت است که نه تنها پس انداز خود را دریافت کنید خسته طول lockdown اما مقامات نیست با توجه به گرفتاری خود را.

“ما ماندن در زیر ساخت و ساز ساختمان در بدلپور که ما مشغول به کار بودند به عنوان کارگران. زمانی که مستند شروع, کار متوقف شد و ما تا به حال به صرف ما پول را نجات داد. با هیچ کار و پول ما را به مرگ گرسنگی. از این رو ما شروع به راه رفتن به روستای ما در Telangana” گفت: Shaartha Shambhu, 55 بود که با او به راه رفتن و نه اعضای خانواده. اواسط روز ملاقات گروه های قدیمی بمبئی و پونا بزرگراه.

آنها شروع به از Badlapur در ساعت 5 صبح روز جمعه و پس از پیاده روی 40 متر رسیده Barvai ایجاد کرد پیش از پنول در 4 ساعت.

یک زن از این گروه که نمیخواستند نام برد و گفت: “تعداد مهاجران از اوتار پرادش و بیهار است که بیشتر در ماهاراشترا بنابراین تمرکز بر کمک به آنها. هیچ چیز زیادی در حال انجام است برای کارگران از کشورهای دیگر. تا به حال به دولت اجازه داده ما را به ترک قبل از lockdown آمار ما می رسیده اند به راحتی و ذخیره پول است که ما را تلف اینجا.”

این گروه گفت که خوب وجود دارد سامریان در راه است. یک چنین محلی بود سرعت راننده ای که ارائه آنها را به یک سوار به او بود در همان جهت.

خانواده یکی دیگر از انتظار بودند در نزدیکی یک روستا قبل از خپلی برای یک اتوبوس برای رسیدن به پنول.

Gopilal Chaudhary از للیتپور مشغول به کار بود به عنوان سرپرست در یک خانه رعیتی در نزدیکی Kalokhe روستا در نزدیکی خپلی. او در حال شکل گرفتن خانه اش و عهد کرده است که هرگز بازگشت.

Mukesh Chaudhari (centre) is headed to UP with 10 others. PICS/RANJEET JADHAVMukesh Chaudhari (مرکز) است که به رهبری تا با 10 نفر دیگر. عکس/Ranjeet Jadhav

“این بار بسیار دردناک هستند ما نمی خواهیم به از گرسنگی می میرند. ما پر از اشکال برای دریافت آموزش و امیدوار هستند که دولت را ترتیب برای یک” چودری گفت.

Mukesh Chaudhary و ده نفر دیگر از روستاهای مجاور را نیز بازگشت به بالا. “من استفاده می شود برای فروش pav در داخل و اطراف Kalokhe ایجاد کرد اما در ماه گذشته من به دست آورده یک روپیه. قبل از اینکه وضعیت از بد به بدتر ما می خواهیم برای رسیدن به خانه” Mukesh گفت. این گروه به رهبری بود به پنول به امید گرفتن جایگزین در Shramik خاص است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net