COVID-19 مستند: Vishnu Gutta تامین مواد غذایی و اقلام پزشکی به مردم در نزدیکی خانه اش


36 سال بدمینتون بازیکن شده است یک بازیکن برجسته در ورزش بیش از دو دهه گذشته.

Photos that Jwala Gutta shared on her Instagram

عکس هایی که Vishnu Gutta مشترک در Instagram

هند بدمینتون ستاره Vishnu Gutta ارسال این تصویر به 1.5 میلیون پیروان توییتر در روز چهارشنبه به عنوان او در توزیع مواد غذایی و تجهیزات پزشکی در نزدیکی حیدرآباد صفحه اصلی.

“در طول این بی سابقه ای بار ما تصمیم به کمک برخی از ملزومات اساسی مانند برنج و حبوبات و روغن و شکر و ماسک n بیشتر به دستمزد روزانه مهاجران در نزدیکی محل اقامت ما!! #مستند #migrantworkers ##coronavirus #unitedindia #standtogether #wewillgetthroughthis #WeAreOne” در مسابقات قهرمانی جهان مدال-برنده مزبور خود را ارسال.

36 سال بدمینتون بازیکن شده است یک بازیکن برجسته در ورزش بیش از دو دهه گذشته. Vishnu Gutta شناخته شده است برای او شدید گیم پلی و حتی بی رحمانه نگرش است.

Vishnu Gutta تشکیل یک نیروی غالب در کنار Ashwini Ponnappa در زنان دو برابر بیش از سال است. در بازی های کشورهای مشترک المنافع, Vishnu موفق به کسب یک طلا دو نقره و یک مدال برنز. او همچنین دارای یک مدال برنز در مسابقات قهرمانی آسیا. Gutta موفق به کسب 5 مدال طلا در جنوبی در بازی های آسیایی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de