COVID-19 مستند: جاسی Gill انتشار یک آهنگ جدید تحت عنوان جانی Waker

COVID-19 مستند: جاسی Gill انتشار یک آهنگ جدید تحت عنوان جانی Waker – سرگرمی

منتشر شده در تاریخ: مارس 01, 2020, 13:20 IST | Mohar باسو | بمبئی

جاسی این زمان است که حمایت از دوست خود Simmie نه تنها آواز آهنگ اما همچنین شامل در آن است. آهنگ جدید یک سرحال شماره که باید یکی و تمام شیار به آن آهنگ.

Jassie Gill

جاسی Gill

هفته گذشته جاسی Gill او منتشر شد آهنگ Ehna Chauni Aa بود که اولین آهنگ خود را به گلوله بر روی آی فون. این آهنگ بلافاصله یک ضربه یک شبه. آن را نه تنها به ایجاد نوع حق از سر و صدا بود اما همچنین توسط هیچ یک دیگر از Armaan Malik که در زمان به توییتر برای بیان عشق خود را برای این آهنگ.

در میان قرنطینه که در آن مردم به دنبال جدید سرگرمی جاسی Gill بازگشته است با یکی دیگر سرحال شماره با عنوان جانی Waker. جاسی این زمان است که حمایت از دوست خود Simmie نه تنها آواز آهنگ اما همچنین شامل در آن است. آهنگ جدید یک سرحال شماره که باید یکی و تمام شیار به آن آهنگ.

صحبت کردن در مورد همان جاسی می گوید: “Simmie یک دوست و یک هنرمند بزرگ است. هنگامی که او آمد به من با این ترانه من واقعا آن را دوست داشت و من خوشحالم که من یک بخش از این آهنگ. خوشبختانه ما شات آهنگ قبل از قرنطینه و آن را شات زیبایی است.”

Simmie افزود: “جاسی پسر بزرگ او یک انسان است. من بسیار خوشحال هستم او گفت: بله به بخشی از این آهنگ است.”

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de