COVID-19 مستند: قیمت میوه آمار آسمان در بریولی

COVID-19 مستند: قیمت میوه آمار آسمان در بریولی – اخبار

به روز شده: Apr 18, 2020, 07:29 IST | Pallavi هوشمند | بمبئی

پس از BMC بسته یکی از دو محلی میوه بازارهای محلی فروشندگان متهم مدنی بدن از رویکرد مغرضانه

A closed Rajendra Nagar wholesale market. Pictures/Nimesh Dave

یک بسته راجندرا نگر بازار عمده فروشی. تصاویر/Nimesh دیو

در میان این مستند بریولی ساکنان روبرو هستند یک موضوع مهم به شدت قیمت میوه با تشکر BMC را به اتهام گرایش به رویکرد است. در حالی که وجود دو بازار عمده فروشی مدنی بدن مجاز است فقط یک تابع در حالی که یکی دیگر شده است مجبور به تعطیل با توجه به با توجه به بحران بهداشت و درمان.

اما به گفته فروشندگان این دو روش استاندارد از BMC منجر به حدود 50 درصد افزایش قیمت میوه است. سیب که معمولا تومان هزینه 200 کیلوگرم در حال حاضر فروخته شده در Rs 260-300 کیلوگرمی در حالی که برای 1 کیلوگرم انگور قیمت تا شات از 100 تومان به Rs 180. به طور مشابه, هندوانه که حدود 30-35 تومان است که در حال حاضر به فروش می رسد برای Rs 60 یا بالاتر.

دو بازار عمده فروشی بسته

وجود بازارهای عمده فروشی در بریولی یکی در Chikuwadi و دیگری در راجندرا نگر است که بسته شده پس از گذشته 15 روز است. در حالی که آن را آموخته است که بدن مدنی خواست به بسته راجندرا نگر بازار با توجه به COVID-19 تهدید یکی در Chikuwadi در حال اجرا است به صورت روزانه با زمان محدود. با توجه به میوه فروشندگان پس از تنها یک بازار عمده فروشی عملکرد وجود دارد یکنواختی در قیمت گذاری و یا به جای میوه ها در حال شارژ شدن به صورت اتفاقی و با توجه به گزینه های دیگر.

Pratap Gupta اجرا می شود که یک دکه میوه در I C مستعمره گفت: “تنها یک بازار عمده فروشی در بریولی در حال اجرا است و میوه ها به فروش می رسد در یک هزینه بسیار بالا. حمل و نقل بیش از حد در حال شارژ به شدت در این شرایط وخیم. این همه منجر به یک افزایش در قیمت است.”

 traders loading fruits in a vehicle in Chikuwadi market.
معامله گران در حال بارگذاری میوه ها را در یک وسیله نقلیه در Chikuwadi بازار

Jaswant Chouhan شده است که در حال اجرا یک دکه میوه در بریولی را Pai نگر است قطع کسب و کار خود را از فروش 7-8 گزینه های میوه تنها به دو عنوان او نمی تواند استطاعت به خرید به شدت قیمت میوه و تحمل از دست دادن اگر فروش کافی نیست. “معمولا در بازار عمده فروشی که در آن من می خواهم به خرید 10 کیلوگرم انگور برای 500 تومان در حال حاضر من مجبور به پرداخت تقریبا دو برابر مقدار. همان می رود برای موز به عنوان به خوبی.” با توجه به فروشندگان اگر هر دو بازار عمده فروشی باز باقی می ماند قیمت گذاری خواهد آمد تحت کنترل است.

عمده فروشان انکار ادعای

در Chikuwadi بازار شاشی Pande عمده فروشی فروشنده انکار است که وجود دارد هر گونه سنگین قیمت گذاری; گفت: “BMC تصمیم گرفته است برای حفظ تنها یک بازار باز به عنوان می تواند وجود داشته باشد بسیاری از مکان ها که در آن مردم شروع به ازدحام. این بازار نیز باز خواهد شد برای مدت زمان محدود است.”

“چگونه می تواند به آنها بسته یک بازار و اجازه می دهد تا دیگری را اجرا کنند. در حال حاضر به طور منظم میوه فروشندگان از بریولی هیچ گزینه ای جز خرید سهام خود را از آن محل واحد و مدیریت با هر قیمتی نقل شده است وجود دارد. ممکن است برای تمام فروشندگان کوچک برای دریافت سهام از دور بازارهای عمده فروشی مانند واشی, تامي” یک فروشنده میوه از یوگی نگر منطقه گفت.

هنگامی که در اواسط روز سعی کردم به تماس با BMC Ward افسر Bhagyashree Kapse او همچنان در دسترس نیست به نظر.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im