COVID-19 مستند: 600 NSCI کارکنان در عین حال برای دریافت حقوق و دستمزد مارس

COVID-19 مستند: 600 NSCI کارکنان در عین حال برای دریافت حقوق و دستمزد مارس – اخبار

به روز شده: May 16, 2020, 08:03 IST | Shirish Vaktania | بمبئی

کارکنان را متهم به باشگاه با استفاده از lockdown; مدیریت می گوید: بحث های در جریان

NSCI is being used as a quarantine centre with a 500-bed capacity

NSCI است که استفاده می شود به عنوان یک مرکز قرنطینه با 500 تخت به ظرفیت

ملی باشگاه های ورزشی از هند (NSCI) در میان ثروتمندترین در شهرستان پرداخت حقوق به کارکنان خود را برای ماه آوریل است. NSCI بیش از 600 کارکنان از جمله 400 دائمی کارکنان. کارکنان هشدار داده اند که مدیریت باشگاه به پرداخت خود را در انتظار حقوق و دستمزد بلافاصله و یا آنها را مرحله اعتراض در خارج از باشگاه.

صحبت به اواسط روز یک NSCI کارکنان خواست نامش فاش نشود گفت: “ما معمولا حقوق و دستمزد ما در اول هر ماه است. اما این بار این باشگاه پرداخت نشده ما هنوز و نه آن را اعلام هر گونه تاریخ پرداخت. ما شکایت به مدیریت باشگاه از طریق ایمیل در مارس 4 و همچنین صحبت با MLA Sachin Ahir که مطمئن باشید ما او را به حل و فصل این مسئله است.”

کارمند دیگری گفت: “این باشگاه است که تنها با استفاده از lockdown و نادیده گرفتن ما پرداخت. ما با نزدیک شدن ماهاراشترا Rashtriya Kamgar Sangh معاون رئیس جمهور Sunil Ahir است که به طور منظم انجام جلسات با مدیریت باشگاه.”

“ما به طور منظم انجام جلسات با مدیریت باشگاه و در عین حال آنها نمی پرداخت آن 600 کارکنان. آن را غیر قانونی است به پرداخت کارکنان در طول مستند. آنها حتی به ما یک تاریخ مناسب که در آن آنها خواهد پرداخت. اگر آنها نمی, آزادی حقوق در سه روز آینده ما را سختگیرانه علیه آنها” Sunil Ahir گفت.

هنگامی که تماس NSCI باشگاه رئیس Kamlesh Talreja گفت: “ما در حال هماهنگی با کارکنان و اتحادیه در مورد حقوق. ما نیز مذاکره حقوق و دستمزد با آنها و برگزاری جلسات منظم.”

این باشگاه عضویت از بالا مشخصات افرادی مانند وزیر Uddhav Thackeray, Sachin Tendulkar, Anil Ambani و چندین شخصیت های معروف.

به گفته منابع طبیعی عضویت NSCI باشگاه هزینه های Rs 95 لاخ در حالی که شرکت های بزرگ عضویت تومان است 1.94 کرور. این باشگاه همچنین دارای یک شعبه در دهلی نو و هر دو باشگاه از جمله بمبئی بیش از 21,000 اعضای.

در حال حاضر با توجه به COVID-19 بحران NSCI شده است به طور موقت تبدیل به 500 تخت جداسازی-تقدیر-تشخیص و مرکز تحقیقات برای درمان COVID-19 بيمار.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de