COVID-19: Leander Paes می آید تا با ‘ماهی تابه’ چالش میان مستند

COVID-19: Leander Paes می آید تا با ‘ماهی تابه’ چالش میان مستند – ورزشی

به روز شده: May 09, 2020, 13:12 IST | سرپرستان | دهلی نو

در اوایل این هفته Swiss Maestro راجر فدرر تا به حال شده یک ویدیو از خود volleying در حالی که کوبیدن توپ روی دیوار

Pic courtesy/Leander Paes's Twitter account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/Leander Paes حساب توییتر

جانباز هندی بازیکن تنیس Leander Paes آمده است با ‘ماهی تابه’ چالش اصرار طرفداران را به همان است که آنها صرف زمان در خانه های خود در حال انجام مستند در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

در اوایل این هفته Swiss Maestro راجر فدرر تا به حال شده یک ویدیو از خود volleying در حالی که کوبیدن توپ بر روی دیوار. او همچنین خواست طرفداران و افراد مشهور از جمله امثال Virat Kohli, نواک جوکوویچ رافائل نادال و غیره را به چالش.

اما Paes رفته است یک قدم جلوتر و آمده است با ‘ماهی تابه’ چالش است.

“در اینجا یک چالش برای شما بچه ها در حالی که ما در مستند! چگونه بسیاری از شما می توانید انجام دهید ؟ من به چالش کشیدن همه شما وجود دارد. ارسال در نوشته های خود را با ماهی تابه چالش, برچسب, من, و من به اشتراک گذاری بهترین چند!” Paes توییتی همراه با تصویری از او را به هدف قرار دادن بدون نگاه می بارند با ماهی تابه.

سازمان دیده بان تمام فیلم زیر.

Mahesh Bhupathi که در حال همکاری Paes در مردان دو برابر برای سال های بسیاری در گذشته در ترس از 46 ساله. به نقل از تصویری قرار داده و در ATP توییتر رسیدگی Bhupathi نوشت: “مرد می تواند با شلیک هر چیزی است.”

بیش از 88,000 مردم از دست داده اند و زندگی خود را در سراسر جهان با توجه به COVID-19. در هند 21-day مستند در حال حاضر در محل تا تاریخ 14 آوریل به عنوان کشور جنگ علیه شیوع کروناویروس که ادعا کرده بیش از 160 زندگی می کند تا کنون در کشور است.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>