COVID-19: جس Buttler به حراج خود را نهایی جام جهانی پیراهن برای جذب سرمایه

COVID-19: جس Buttler به حراج خود را نهایی جام جهانی پیراهن به جمع آوری کمک مالی – ورزش

به روز شده: May 01, 2020, 12:37 IST | ANI | لندن

سه شیرها موفق به برنده شدن این جایزه بر اساس مرز countback حکومت و آن را Buttler که شکست کنده در طول فوق العاده بیش از انکار نیوزیلند اول خود را در جام جهانی برنده

Pic courtesy/Jos Buttler's Twitter account

حسن نیت ارائه میدهد عکس/جس Buttler حساب توییتر

انگلستان حلقه-حافظ رودخانه جس Buttler خواهد بود مزایده پیراهن میپوشید در طول سال 2019 جام جهانی مقابل نیوزیلند به افزایش بودجه برای دو مستقر در لندن و بیمارستان برای مبارزه با COVID-19.

انگلستان تا به حال موفق به شکست نیوزیلند در فینال 2019 50-بیش از جام جهانی توسط barest از حاشیه به عنوان هر دو نرمال 50 اور-اکشن و فوق العاده بیش به پایان رسید در یک کراوات.

سه شیرها موفق به برنده شدن این جایزه بر اساس مرز countback حکومت و آن را Buttler که شکست کنده در طول فوق العاده بیش از انکار نیوزیلند اول خود در جام جهانی پیروز شود.

Buttler ارسال شده یک پیام ویدئویی در توییتر و زیر نویس پست با عنوان: “من قصد دارم به مزایده من فینال جام جهانی پیراهن برای جمع آوری کمک برای رویال Brompton و Harefield بیمارستان خیریه. هفته گذشته آنها راه اندازی یک درخواست اضطراری برای ارائه به نجات تجهیزات برای کمک به کسانی که تحت تاثیر طول COVID-19 شیوع”.

در این ویدئو Buttler می گوید: “سلام به همه من امیدوارم که شما همه چیز در امن و خوب و ماندن در خانه. همانطور که همه ما می دانیم و بیمارستان و پزشکان و پرستاران و بیمه خدمات درمانی در حال انجام یک کار باور نکردنی در حال حاضر و در هفته ها و ماه برای آمدن آنها در حال رفتن به نیاز به حمایت ما حتی بیشتر از آن”.

“هفته گذشته سلطنتی Brompton و Harefield بیمارستان خیریه راه اندازی یک درخواست اضطراری برای ارائه به نجات تجهیزات برای کسانی که دو بیمارستان, متخصص ريه و قلب در شرایط آماده سازی برای COVID-19 شیوع. برای کمک به خود را با تلاش برای جمع آوری اعانه, من قصد دارم به من اهدا نهایی جام جهانی پیراهن امضا شده توسط تمام بازیکنان بودند که اعضای آن تیم ملی,” او اضافه شده است.

انگلستان نیز رو به رو شدید فشار از شیوع کروناویروس با حداقل 22,400 مورد تأیید و 1,412 مرگ و میر. بسیاری در بریتانیا بر این باورند که این کشور فقط هفته پشت سر ایتالیا رو در اوج بیماری و بیمارستان ها می تواند ضعف های بیماران به دنبال کمک های پزشکی.

Coronavirus که اولین ظهور در چین در شهر ووهان در ماه دسامبر سال گذشته آلوده 800,049 افراد در سطح جهان و کشته شدن 38,714 مردم طبق داده های ارائه شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. سازمان جهانی بهداشت تا به حال نامیده می شوند coronavirus به عنوان یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>