COVID-19: جنیفر لوپز و الکس رودریگز عروسی به تعویق افتاد با توجه به مستند

COVID-19: جنیفر لوپز و الکس رودریگز عروسی به تعویق افتاد با توجه به مستند – ورزشی

به روز شده: May 09, 2020, 09:42 IST | یک خبرنگار | بمبئی

Coronavirus مستند نیروهای pop star جنیفر لوپز برای به تعویق انداختن عروسی با بیس بال ستاره Alex

Jennifer Lopez with fiance Alex Rodriguez

جنیفر لوپز با نامزد الکس رودریگز

Pop icon جنیفر لوپز تا به حال به تعویق انداختن عروسی او قصد دارد در این سال با توجه به جهانی Coronavirus بیماری همه گیر. جنیفر 50 که مشغول به آمریکا بیس بال ستاره Alex Rodriguez, 44 در ماه مارس سال گذشته تا به حال برنامه ریزی برای ازدواج در اواسط سال 2020 هر چند تاریخ نیست ثابت شده است.

با این حال ایالات متحده آمریکا در مستند او گفت: در طول یک مجازی ظاهر ما نشان می دهد بحث, The Ellen DeGeneres Show که عروسی را به صبر برای مدت نامعلوم. “در واقع آن [Coronavirus مستند] را بر آن [برنامه عروسی] کمی تا ما را به دیدن آنچه که اتفاق می افتد در حال حاضر. راستش من واقعا نمی دانم که چه چیزی اتفاق می افتد در حال حاضر تا آنجا که تاریخ و یا هر چیزی شبیه به آن نگران است” گفت: جنیفر, 50, و اضافه کرد که این زن و شوهر تا به حال هیچ چاره ای جز به صبر و سازمان دیده بان برای چند ماه آینده.

“ما فقط نوع در یک الگوی برگزاری مانند بقیه جهان است. این چیزی است که ما باید منتظر بمانیم و ببینیم در چند ماه چگونه این همه از تابه خارج” اضافه شده JLo.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی. اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im