COVID-19: هند کبدی ستاره اصرار طرفداران به ماندن در خانه از طریق Instagram ویدئوها

COVID-19: هند کبدی ستاره اصرار طرفداران به ماندن در خانه از طریق Instagram – فیلم های ورزشی

انتشار: Mar 30, 2020, 09:48 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

در این زمان ورزشکاران در حال انجام کمی خود را – می شود آن را اهدا به موسسات خیریه و یا ترغیب مردم به ماندن در خانه در طول بحران جاری

A screengrab from the videos on Instagram

یک screengrab از فیلم ها در Instagram

با ورزشی اقدام آمدن به توقف در سراسر جهان با توجه به COVID-19 همه گیر بسیاری از ورزشکاران شده است مجبور به ماندن در خانه و به دور از ورزش است. در این زمان ورزشکاران در حال انجام کمی خود را – می شود آن را اهدا به موسسات خیریه و یا ترغیب مردم به ماندن در خانه در طول بحران.

سابق هند کبدی کاپیتان آجی Thakur است که هنوز در عمل البته خاموش کبدی مت. Thakur که یک DSP با هیماچال پرادش پلیس است که در خطوط مقدم گشت محلات در بیلسپور و ترغیب شهروندان به ماندن در خانه. این Padma شری و آرجونا Awardee مشترک نوشته های خود را در وظیفه خود Instagram حساب و طرفداران شد و سریع برای قدردانی از خدمات خود را.

در یکی از پست Thakur خواسته مردم به ماندن در خانه برای صرفه جویی در زندگی می کند.

در یکی دیگر از پست Thakur نوشت: “هنوز هم وجود دارد لطفا در خانه بماند. همچنین توصیه به دیگران برای انجام همان و همکاری با دولت است. تنها پس از آن ما قادر به انجام این کار است.”

U Mumba و ایران کاپیتان تیم فاضل Atrachali همچنین ارسال یک پیام Instagram درخواست مردم برای ماندن در خانه و اقامت امن برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

U Mumba و کبدی ستاره Sandeep Narwal همچنین در زمان به Instagram و خطاب به جوانان کشور است. در یک ویدئو Narwal خواسته جوانان از کشور برای مقاومت در برابر اصرار از پله خارج از خانه های خود را برای جلوگیری از گسترش COVID-19 و خواست آنها را به تمرین یوگا و ورزش های دیگر در خانه خود را.

Telugu تیتان ستاره Siddharth دسای صحبت در مورد چالش های مواجه شده توسط متخصصان پزشکی در یک فیلم او posted on Instagram درخواست مردم به انجام کمی خود را مسطح منحنی COVID-19 و کاهش فشار احساس پزشکی حرفه ای.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>