COVID-19: هند همه طفیلی Deepti Sharma اهدا تومان 50,000

COVID-19: هند همه طفیلی Deepti Sharma اهدا تومان 50,000 – ورزشی

به روز شده: May 31, 2020, 09:54 IST | سرپرستان | کلکته

سابق هند بازیکن و و زمان بنگال U-19 مربی Priyanka روی نیز کمک 10 ، 000 تومان به طور مستقیم به دولت و صندوق امداد

Deepti Sharma

Deepti Sharma

هند همه طفیلی Deepti Sharma بود که بخشی از eves’ T20 جام جهانی تیم در روز دوشنبه کمک 50,000 تومان به غرب بنگال دولت صندوق اضطراری برای مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس. او همچنین به طور جداگانه کمک به نخست وزیران صندوق امداد و صندوق امداد.

سابق هند بازیکن و و زمان بنگال U-19 مربی Priyanka روی نیز کمک 10 ، 000 تومان به طور مستقیم به دولت کمک صندوق.

بنگال ارشد تیم زنان مربی سابق بنگال هاي Matali Sankar Pal, زمان, هندی, بازیکن تیم Richa Ghosh سابق زنان کریکت تست Mithu Mukherjee و بنگال U-23 coach Jayanta Ghosh Dastidar قبلا کمک دولت به صندوق امداد.

در ضمن واحد های تابعه از Cricket Association of Bengal (کابین) در ادامه به قرض دادن حمایت خود را به عنوان دوستان باشگاه ورزشی کمک 25.000 تومان و باشگاه ورزشی باشگاه اهدا 10 ، 000 تومان.

عضویت عضو کمیته ساکت سودان ابراز برای اهدای تومان 5,000 از طریق کابین.

دوشنبه دیدم به عنوان بسیاری از 24 کارکنان از کابین جلو آمده و به کمک یک جمع مقدار Rs 1 لاخ در تاج کمک.

کابین قبلا اعلام کرده است که این امر اهدای مبلغ lakh 25 تومان به دولت در امور اجرایی با رئیس جمهور Avishek Dalmiya توپخانه تومان 5 لاخ از جیب خود.

کابین اتاق حامل — وزیر Snehashis Ganguly, معاون رئیس جمهور Naresh Ojha و مشترک وزیر Debabrata داس — نیز آمده رو به جلو برای کمک به این علت با اهدای تومان 1 لاخ هر.

خزانه دار Debasish Ganguly باشگاه حومه جنوبی نیز نشان داد قصد خود را برای اهدای. کهنه باغ بهشت زمین متصدی Sujan Mukherjee همچنین درخواست تاکسی به کمک او یک ماه حقوق به غرب بنگال امداد اورژانس صندوق. تا کنون وجود داشته است 22 موارد تایید شده در غرب بنگال با دو مرگ.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>