COVID-19 در بمبئی: جامعه می رود به پلیس BMC بیش بازیگر تلویزیون شکستن قرنطینه

COVID-19 در بمبئی: جامعه می رود به پلیس BMC بیش بازیگر تلویزیون شکستن قرنطینه – اخبار

به روز شده: Jul 31, 2020, 07:59 IST | Arita سرکار | بمبئی

Dindoshi پلیس می گویند در انتظار نوشته شده plaint از BMC به فایل FIR جامعه می گوید بازیگر مسئولانه متکبر در ترک بدون اطلاع آنها

Members outside the building. Pic/ Satej Shinde

اعضای خارج از ساختمان. عکس/ Satej Shinde

کمیته Goregaon است DB جنگل با نزدیک شدن BMC و پلیس در برابر یک ساکن بازیگر تلویزیون Parth Laghate همچنین به عنوان شناخته شده Parth Samthaan برای شکستن قوانین قرنطینه.

جامعه ادعا کرده است که Laghate که تا به حال قرارداد COVID-19چپ برای پونا درست بعد از یک تست منفی را پشت سر او کمک کند که شما بیش از حد. آنها ارائه یک شکایت با BMC و Dindoshi پلیس در روز سه شنبه.

با توجه به شکایت این بازیگر آزمایش مثبت در جولای 13 و چهار روز بعد خود را کوک سونیل Sahu, 30 بود. در جولای 21, Laghate آزمایش منفی اما Sahu آزمایش مثبت که Laghate نیست اطلاع رسانی جامعه.

سمت چپ خانه کمک تنهایی

Ashish صراف جامعه است وزیر امور خارجه گفت: “ما می دانیم که ساکن در جامعه ما آزمایش مثبت از پست خود در رسانه های اجتماعی. ما با تشکیل یک COVID-19 کمیته و راه اندازی انزوا تسهیلات در جامعه ما است. او باید به اطلاع همسایگان و جامعه” گفت: Saraf. اعضای جامعه ادعایی که Laghate شروع پله بعد از تست منفی حتی اگر BMC بود مهر و موم شده خود را طبقه. “BMC تا به حال مهر و موم شده در این بخش تا تاریخ 31 ژوئیه. Laghate خواسته شده بود به حرکت در خارج از تخت خود را. او بیرون رفت و در جولای 27 شب و بازگشت زود روز بعد گفت:” صراف و اضافه کرد که آن را غیر مسئولانه بود و از او به ترک ناخوشی خانه کمک کند. “او متکبر و گفت که او مجبور به ترک پونا برای برخی از کار. او بعدها گفت که او در سمت چپ به عنوان او تا به حال یک حمله وحشت. ما پزشکان و او می تواند رسیده اند برای کمک به” صراف گفت.

جامعه کمک کرده اند

ساکن Yuvraj مهتا گفت: “ما شهروندان ارشد کودکانی که همان استفاده از آسانسور. تا به حال Laghate به اطلاع جامعه آنها را کمک کرده اند او را” او گفت:. جامعه کمیته کمک به Sahu با تحویل تجهیزات. Sahu گفت: او هیچ علائم و مشتاق به رفتن به خانه به پونا. “من خوب است و من نمی فهمم که چرا من COVID-19 گزارش مثبت است. من باید یکی دیگر از تست این آخر هفته. پس از آن من را به خانواده من,”او گفت:.

همچنین بخوانید: COVID-19 در بمبئی: ساکنان aimlessly از پرسه زدن در خیابان ها بدون ماسک

یک مقام رسمی از P South ward گفت که از دیگری وجود دارد COVID-19 بیمار در خانه Laghate بود و نه اجازه خروج. Dindoshi پلیس ارشد بازرس Dharmendra Kamble گفت: “ما باید در ارتباط با BMC و در حال انتظار برای آنها را به یک شکایت کتبی و پس از آن ما خواهد شد و ثبت نام یک شاه در برابر Laghate.” Laghate نمی تواند نظر رسیده است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

loading image

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید