COVID-19 در بمبئی: افزایش خوشه در Sobo بالا افزایش می یابد نگرانی مقامات

COVID-19 در بمبئی: افزایش خوشه در Sobo بالا افزایش می یابد نگرانی مقامات – اخبار

به روز شده: Jun 29, 2020, 07:13 IST | Prajakta Kasale | بمبئی

با شماره مهر و موم شده ساختمان در شهرستان بیش از دو برابر در ماه پس از آرامش BMC می گوید تمرکز باید در فاصله, sanitisation

COVID-19 is spreading in Silver Arch Apts at Napean Sea Road. Pics/Bipin Kokate

COVID-19 پخش شده است, در نقره قوس Apts در Napean جاده دریا. عکس/Bipin Kokate

به عنوان COVID-19 همچنان به گسترش در شهر شیک محلات تعداد مهر و موم شده ساختمان مسکونی دو برابر شده است در کمی بیش از 30 روز در حالی که مهار مناطق در زاغه جیب باید کمی افزایش یافته است. تعداد مهر و موم شده ساختمان در این شهر افزایش یافت به 5,646 در ژوئن 28 از 2,533 on May 23, با توجه به داده های ارائه شده توسط BMC.

تعداد خوشه در موارد بالا افزایش می یابد تبدیل به یک چالش برای BMC.

Everest Apartments off Peddar Road has been sealed by the BMC
اورست آپارتمان کردن Peddar جاده شده و توسط BMC

اواسط روز بود در اوایل این ماه گزارش در مورد روند رو به بالا در COVID-19 نفر در این شهر مسکن جوامع و رو به پایین تغییر در محله های فقیرنشین که در آن عفونت یک بار مارپیچی خارج از کنترل است. در ژوئن 21, اواسط روز به انتشار یک گزارش در مورد دو SoBo مجتمع های مسکن — ساغر دارشان در نقض نبات و Tahnee ارتفاعات در Nepean دریا جاده ها-گزارش 32 نفر در عرض یک هفته. در حال حاضر دیگر جوامع مجاور نیز گزارش خوشه موارد است. به عنوان بسیاری از 30 نفر از جمله یاران و ساکنان باید قرارداد این ویروس در اورست آپارتمان کردن Peddar جاده ها است.

این عفونت نیز گسترش نقره قوس در Nepean جاده دریا مهر آپارتمان در Altamount جاده و تیروپاتی آپارتمان در Warden جاده ها است. موارد شروع به پریدن کرد در ساختمان های مسکونی از Bandra, Dadar و Mahim به عنوان به خوبی.

Residents of Silver Arch Apartments on Nepean Sea Road collect parcels at the main gate, on Sunday
ساکنان نقره قوس آپارتمان در Nepean جاده دریا جمع آوری بسته در دروازه اصلی در روز یکشنبه

در بخش به تنهایی BMC مهر و موم شده 203 ساختمان. “وجود دارد افزایش در تعداد COVID-19 موارد در ساختمان های مسکونی. آنچه مشترک میان آنها این است که آنها اجازه می دهد در خانه کمک می کند و رانندگان است. اگر یک آزمون مثبت همه در معرض خطر تماس با ما جدا شده و به خواسته آزمایش” گفت: Prashant Gaikwad دستیار کمیسر D بخش است.

با موارد افزایش و نیاز به کمک خانه و رانندگان برای ساکنان این شهر بالا می رود سردرگمی در مورد اینکه آیا یا نه به آنها اجازه می دهد غالب است. دولت پیشتر با صدور بیانیه ای بیان کرد که هیچ مسکن جامعه می تواند انکار ورود به خانه کمک می کند و رانندگان است. آنها را گرفته اند چند اقدامات احتیاطی مانند نصب و پا-عمل sanitiser تلگراف و حرارتی غربالگری برای جلوگیری از گسترش رمان Coronavirus.

Cases have also been reported at Mehr Apartments on Altamount Road
مواردی نیز گزارش شده در مهر آپارتمان در Altamount جاده

“ما نمی توانیم انکار ورود به یاران به عنوان آن را در برابر دولت را اطلاع رسانی و تعدادی از اعضاء که به آنها نیاز دارید. آنها نیاز به کمک در کارهای خانه و در حالی که رفت و آمد به دفتر. ما در حال بدست گرفتن حداکثر احتیاط گفت:” یکی از اعضای این کمیته از یک جامعه مسکن در تپه مالابار.

در ضمن Dharavi بزرگترین زاغه در شهرستان است که می آید تحت G North ward شده است شاهد کاهش روند از عفونت پس از دو هفته گذشته.

اما تا بازار مناطق تامي و Mahim در بخش گزارش بیشتر موارد. تعداد مهار مناطق در این شهرستان در 23 مه بود 644 که کمی افزایش یافته و به 728 در ژوئن 26.

“موارد شروع به افزایش خود را از این شهر بازگشایی شد. ما در حال تغییر تمرکز ما برای ساختمان های مسکونی از محله های فقیرنشین برای جلوگیری از گسترش ویروس” گفت: Kiran Dighavkar دستیار کمیسر G North ward.

Bandra غرب که در زیر می آید ثانیه, West ward مواجه است همین موضوع است. نرخ رشد کلی از عفونت بالاتر است در D و H غرب بخش در مقایسه با جنوب و جنوب مرکزی بخش. در حالی که COVID-19 نفر در بخش های در حال افزایش در نرخ 2.1 درصد در هر روز نرخ رشد در ثانیه غرب وارد است 2.6 درصد است. متوسط نرخ رشد شهر 1.71 درصد است.

در حالی که Vinayak Vispute دستیار کمیسر ثانیه, West Ward, بود, نظر در دسترس نیست آصف Zackaria, corporator از Bandra غرب گفت: اواسط روز “تعداد موارد در ساختمان است که قطعا بیشتر از آن است که در محله های فقیرنشین”.

مسکن جوامع و همچنین BMC مقامات در یک سردرگمی در مورد دست زدن به این وضعیت است. Gaikwad گفت: اواسط روز “هر چند تعداد موارد افزایش یافته است و بسیاری از بیماران بدون علامت هستند و ساکنان داخل خانه ماندن. آنها را به تمام اقدامات احتیاطی از فاصله فیزیکی به بهداشت. که کلید نگه دارید این عفونت در خلیج است.”

2,533 هیچ. مهر و موم شده ساختمان های مسکونی در شهر به عنوان از آوریل 23

5,646 هیچ. مهر و موم شده bldgs در شهرستان ژوئن 26

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im