COVID-19 در بمبئی: ملت خانه سالمندان به بازگشایی بخش زنان و زایمان

COVID-19 در بمبئی: ملت خانه سالمندان به بازگشایی بخش زنان و زایمان – اخبار

به روز شده: Apr 24, 2020, 07:57 IST | Samiullah خان | بمبئی

پس از اواسط روز گزارش وضعیت 400 نفر از زنان باردار که باید به نوبه خود به گران بیمارستان های خصوصی برای تحویل دولت هدایت زایمان dept به راه اندازی مجدد

Millat Nursing Home in Jogeshwari West

ملت خانه سالمندان در غرب Jogeshwari

خبر خوب وجود دارد برای تقریبا 400 زنان باردار ثبت نام با ملت خانه سالمندان در Jogeshwari. پس از اواسط روز گزارش می دهند که خود را برجسته گرفتاری زمانی که این مرکز تا به حال به تعطیل آن دیالیز و خدمات زایمان به عنوان یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19 دولت به کارگردانی که زنان بخش بود دوباره از امروز. دياليز مرکز در حال حاضر باز است.

“بیمارستان را از سر زنان و زایمان خدمات اما در حال حاضر اجازه خواهد داد که تنها بیمارانی که ثبت نام کرده اند با آن است. همچنین بیماران بستری و پس از COVID-19 گزارش آزمون همراه منفی” گفت: امانت از ملت خانه سالمندان و مرکز دیالیز.

بیماران و خانواده های آنها رها با تصمیم دولت به عنوان آنها را مجبور به پیدا کردن بیمارستان های خصوصی که ارائه درمان های گران قیمت. برخی از بیماران مجبور به انجام این کار. “من بسیار غمگین و ناراحت در مورد چه اتفاقی خواهد افتاد اگر مرکز خدمات زایمان نمی شد دوباره. من از مردم در مورد بیمارستان های دیگر که درمان در کم هزینه مانند ملت اما قادر به پیدا کردن هر گونه گفت:” ندیم منصوری, 30 زن که نام ثبت شده است ملت در خانه سالمندان است. او انتظار می رود تاریخ تحویل در ماه آینده. منصوری باقی می ماند در Malvani منطقه و با این نسخهها کار در یک زنجیره ای از رستوران ها.

پدر و مادر زن دیگری که باقی می ماند در خپلی و در انتظار فرزند خود را در ماه ژوئن نیز برطرف شده است. آصف Sayeed, زن شوهر گفت: “من بسیار خوشحالم که این زنان وزارت ملت پرستاری خانه بازگشایی شد. در این وضعیت دشوار آن را دشوار است برای پیدا کردن یک بیمارستان خصوصی برای تحویل. ما رها شوند.”

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de