COVID-19 در بمبئی: آماده شدن برای شرایط اضطراری در جامعه می گوید: BMC

COVID-19 در بمبئی: آماده شدن برای شرایط اضطراری در جامعه می گوید: BMC – اخبار

به روز شده: Jun 18, 2020, 07:45 IST | Gaurav سرکار | بمبئی

K غرب وارد مسائل مشاوره ای برای همه جوامع مسکن به دلیل افزایش موارد; کودکان و شهروندان ارشد توصیه به ماندن در داخل مرزهای جامعه

Serenity Complex in Oshiwara in one of the societies in K West ward

آرامش پیچیده در Oshiwara در یکی از جوامع در K West ward

به عنوان تعدادی از موارد در ساختمان های مسکونی را افزایش می دهد, K, West ward روز سه شنبه توصیه جوامع مسکن به اقداماتی از جمله راه اندازی اورژانس انزوا امکانات در جامعه و محوطه و نگهداری ارشد شهروندان و کودکان زیر 15 سال در داخل خانه.

بخشنامه صادر شده توسط دستیار شهرداری کمیسر Vishwad ریزه شد ارسال شده در توییتر رسمی رسیدگی K غرب وارد شده است فرستاده شده به انجمن های ساکنین در واتساپ و در حال دست به جوامع در طول بازدیدکننده داشته است توسط مقامات.

K West ward شامل Andheri غرب Jogeshwari غرب Ballinger, Oshiwara, Versova و بخش هایی از Juhu. مردم با شرکت morbidities دیابت و فشار خون بالا و سرطان خواسته شده است که بیشتر مراقب باشید. مشاوره همچنین می پرسد جوامع به همکاری با باشگاه کارکنان در بازدید از ساختمان ها برای نمایش به طوری که علائم خفیف را می توان برداشت تا تایید شده و تست شده اولیه است. “شهروندان ارشد و کودکان زیر 15 سال باید به شدت به ماندن در خانه” مشاوره گفت.

Children inside the Serenity Complex's play area in Oshiwara
کودکان در داخل آرامش پیچیده منطقه بازی در Oshiwara

11 امتیاز برای ایمنی
11-نقطه مشورتی می پرسد ساختمان به راه اندازی “انزوا امکانات در هر کجا که ممکن است” و “باید سیلندر اکسیژن درون جامعه محل در مورد شرایط اضطراری”.

“جامعه باید نظارت بر هر فرد که در داخل محل و بررسی با کمک Oxymeter و حرارتی آشکارساز های امنیتی خصوصی از ساختمان” جزئیات عمومی و اطلاع, و اضافه کرد که خواندن خواهد بود معتبر تنها برای 24 ساعت “از این رو نظارت روزانه مورد نیاز است.”

اطلاع بیشتر توصیه می کند که هیچ خدمتکاران سبزیجات/میوه/مواد غذایی, فروشندگان dhobi یا “هر ارائه دهنده سرویس” باید اجازه داد در یک ساختمان مهر و موم شده و یا در یک منطقه مهر و موم شده در داخل ساختمان. “مرمت آثار و اگر هر جز از پیش موسمی یا اضطراری با این نسخهها کار با برق و لوله کش و نجاران ، نیاز به محدود شده است. هیچ کار جدید مانند داخلی و یا ساخت و ساز مجاز است” اخطار گفت.

‘نمی تحقیر’
16 ژوئن نیز متوجه خواندن “همه کاربران درخواست برای اطمینان از مناسب رفتار با کسانی که در بر داشت به COVID-19 مثبت در محل و خانه قرنطینه. فروتن درخواست — نه تبعیض و تحقیر COVID-19 مثبت مردم است.”

‘تحسین COVID yoddhas’
دستیار کمیسر ریزه گفت: “برخی از جوامع بزرگ clubhouse یا یک جامعه در زیرزمین و یا یک تخت خالی که در آن آنها می توانند راه اندازی انزوا مرکز به دو گام جلوتر در مورد اضطراری,” او گفت:. “BMC را تشویق به استفاده از اکسیژن سیلندر به طوری که آن را به راحتی در دسترس است در شرایط اضطراری است.” او افزود که شهروندان ارشد و کودکان ممکن است تنها به طبقه پایین اما نه خارج از گام جامعه را به مرزهای, از آنجایی که آنها بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است. “مردم تبعیض آمیز در برابر مثبت بیماران بنابراین شانس وجود دارد که مردم می خواهید برای مخفی کردن عفونت و نه به جلو آمده است. ما باید به جای تحسین COVID-19 yoddhas مبارزه با بیماری و کسانی که بیرون آمدن از آن را با موفقیت” ریزه اضافه شده است.

چه ساکنان می گویند
Karan Jotwani بنیانگذار Ballinger Oshiwara شهروند انجمن اذعان کرد که اعداد بالا رفته با این بخش از 6 به 4 نقطه. “اما این گسل از ساکنان که گرفته اند این باز کردن معمولی و قراردادی ویروس. جوامع می توانید این انزوا امکانات در clubhouses محصور تحت پوشش, پارکینگ و غیره به عنوان تخت دشوار است برای پیدا کردن. بسیاری از شرکت ها و بیمارستان در حال ارائه راه اندازی امکانات برای چنین نیاز دارد,” او گفت:.

او افزود که جوامع در این بخش باید BMC مشورتی به طور جدی باقی می ماند مجهز زمانی که وضعیت مطالبات است. “ساکنان نیاز به اقدامات احتیاطی به منظور کاهش تعداد موارد که حتی پس از بهبودی شما می توانید گزاف گویی بازگشت به همان سطح از سلامت” Jotwani گفت.

ژوئن 16
بعد بخشنامه صادر شد

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im