COVID-19: Imtiaz Ali, Javed Ali و تایگر شروف گسترش حمایت خود را به Punyakarma ابتکار

COVID-19: Imtiaz Ali, Javed Ali و تایگر شروف گسترش حمایت خود را به Punyakarma ابتکار – سرگرمی

به روز شده: Apr 20, 2020, 15:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

Imtiaz Ali, Javed Ali و تایگر شروف آمده اند و گسترش حمایت خود را به Punyakarma ابتکار. آنها خواهد بود تغذیه مهاجران که درد و رنج شده اند با توجه به مستند!

Rishina and husband Vishal Kandhari. (Right) Imtiaz Ali

Rishina و شوهر, Vishal Kandhari. (سمت راست) Imtiaz Ali

فیلمساز Imtiaz Ali, خواننده, Javed Ali و تایگر شروف باید حمایت گسترده به Punyakarma ابتکار به خوراک مهاجران که در حال ضربه سخت مستند. تلویزیون بازیگر Rishina و شوهر, Vishal Kandhari تبدیل شده خود را Malad استودیو به مواد غذایی کیت واحد بسته بندی. “استودیو کارکنان تبدیل شده داوطلبان و ما در حال تغذیه کارگران مهاجر و نیازمندان روزانه می گوید:” این دو.

Vishal Kandhari که صاحب مادر طبیعت Studios در حال انجام است بیت خود را به مطمئن شوید که برای کمک به نیازمندان در طول این زمان بحران. این استودیو نیز اجرا می شود خود سازمان غیر دولتی به نام “Punyakarma بنیاد” و از آنجا که مستند خود را Malad لینک جاده استودیو تبدیل به یک تمام عیار 24 x 7 امداد مواد غذایی بسته بندی و توزیع سایت.

“ما را-از-کار مسکونی استودیو کارکنان را تبدیل به هارد فداکارانه داوطلبان و ما در حال تغذیه بیش از 3000 مهاجر کارگران و مردم هر روز که در شرایط دشوار است با توجه به ناگهانی این مستند تا به امروز ما را تغذیه 54000 نیازمند افراد با گرم و خوشمزه خوب بسته می گوید:” Vishal.

Imtiaz حتی در زمان خود Instagram account برای به اشتراک گذاشتن اخبار را اینجا نگاه کنید:

Vishal Kandhari می گوید که در حال حاضر ما در حال تغذیه مواد غذایی تنها به سه هزار نفر است اما اگر همه شما را پشتیبانی خواهد کرد و اگر خدا را می خواهید پس از آن من می خواهم برای تغذیه سی هزار نفر روزانه.

گرفتن همه آخرین اخبار سرگرمی و شایعات بی اساس در اینجا. همچنین, دانلود بازی جدید, mid-day اندروید و iOS apps.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im