COVID-19 تاثیر باقی می ماند قابل مشاهده در ماه های آینده نیاز به مبارزه با آن با انگیزه در اقتصاد: مودی

COVID-19 تاثیر باقی می ماند قابل مشاهده در ماه های آینده نیاز به مبارزه با آن با انگیزه در اقتصاد: مودی – اخبار

به روز شده: Apr 27, 2020, 14:53 IST | ANI | بمبئی

نخست وزیر مودی forewarned که خطر این ویروس به مراتب بیش از ثابت و هوشیاری است که از اهمیت

PM Narendra Modi in a video conference meeting with CMs of all state. Picture/Twitter ANI

ساعت نارندرا مودی در یک کنفرانس ویدئویی در جلسه با سیستم مدیریت محتوا از تمام دولت است. عکس/توییتر آنی

نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه گفت: تاثیر coronavirus باقی خواهد ماند و قابل مشاهده در ماه های آینده و ماسک و صورت را پوشش می دهد خواهد بود بخشی از زندگی در حالی که تصریح می کند که این کشور نیاز به اهمیت دادن به اقتصاد به عنوان به خوبی به عنوان ادامه مبارزه با COVID -19. این اظهارات در آمد خود را در تعامل با وزرای ارشد از طریق ویدئو کنفرانس به بحث در مورد وضعیت در حال ظهور و برنامه ریزی برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

“در این کشور شاهد دو مستندات تا به حال هر دو متفاوت در جنبه های خاصی و در حال حاضر ما باید به فکر می کنم از راه پیش رو است. طبق کارشناسان تاثیر coronavirus باقی خواهد ماند و قابل مشاهده در ماه های آینده” مودی گفت: با توجه به انتشار رسمی.

تکرار شعار ‘آیا گز دوری’ او گفت که “ماسک و صورت را پوشش می دهد را تبدیل به بخشی از زندگی ما در روز های آینده”. “ما باید به اهمیت اقتصاد به عنوان به خوبی به عنوان ادامه مبارزه با COVID -19,” مودی گفت. نخست وزیر تاکید کرد که این مستند را به همراه داشت نتایج مثبت به عنوان کشور موفق به نجات جان هزاران نفر در گذشته یک و نیم ماه.

“هند جمعیت قابل مقایسه است که از ترکیب جمعیت از کشورهای مختلف است. این وضعیت در بسیاری از کشورها از جمله هند تقریبا مشابه در شروع ماه مارس است. با توجه به موقع اقدامات هند بوده و قادر به محافظت از بسیاری از مردم است.”

نخست وزیر مودی اما forewarned که خطر این ویروس به مراتب بیش از ثابت و هوشیاری از اهمیت پارامونت است. “نخست وزیر مودی اضافه شده است که تحت شرایطی هر کس هدف باید پاسخ سریع. او با اشاره به این که بسیاری از مردم خود اعلام آیا آنها سرفه و سرماخوردگی و یا علائم و که این یک خوش آمدید نشانه” آزادی گفت.

نخست وزیر تأکید بر اهمیت استفاده از فن آوری به عنوان آنجا که ممکن است و همچنین به استفاده از زمان به آغوش اقدامات اصلاحات و بر اهمیت حصول اطمینان بیشتر مردم دانلود AarogyaSetu برنامه برای تقویت تلاش های این کشور در جنگ علیه COVID-19.

“ما باید شجاع و آوردن اصلاحات که لمس زندگی مشترک شهروندان است. افراد مرتبط با دانشگاه ها را می توان یکپارچه در ابداع راه های مبارزه با این بیماری همه گیر و تقویت پژوهش و همچنین نوآوری,” او گفت:. او همچنین بر اهمیت متحده به اجرای دستورالعمل صرفا در نقاط مهم یعنی منطقه قرمز مناطق. “تلاش متحده باید به سوی تبدیل مناطق قرمز به نارنجی و پس از آن به مناطق سبز” او گفت:.

در موضوع گرفتن از سرخپوستان که در خارج از کشور, نخست وزیر گفت که این باید انجام شود با در نظر گرفتن این واقعیت است که آنها نمی inconvenienced حفظ خود و خانواده خود را تحت هر گونه خطر. او همچنین خواست رئیس جمهور عامل تغییر در آب و هوا – ظهور تابستان و موسمی و بیماری است که می تواند به طور بالقوه می آیند در این فصل در حالی که استراتژیسازی جلوتر است. اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه مجددا نیاز به اجرای مستند به طوری که حداکثر زندگی را نجات داد.

“رئیس وزرای ستایش رهبری نخست وزیر در این دوره از بحران و همچنین تلاش های انجام شده توسط آنها را در حاوی ویروس است. آنها از صحبت در مورد نیاز به حفظ افروزی در مرزهای بین المللی و همچنین در پرداختن به چالش اقتصادی و راه های افزایش بیشتر سلامت زیرساخت ها است. رهبران ابراز قدردانی نسبت به نیروی انتظامی و کادر پزشکی برای نمونه کار انجام شده توسط آنها را در مبارزه با COVID-19” خواندن انتشار.

این چهارمین چنین تعامل نخست وزیر با رئیس وزرای آنهایی که قبل از آن برگزار شده بود در مارس 20, آوریل 2 و 11 آوریل. جلسه امروز می آید فقط یک هفته پیش از زمان تعیین شده برای پایان دادن به این مستند در سراسر کشور. در مارس 24, نخست وزیر اعلام کرده بود 21-day مستند به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش COVID-19. این مستند بود و بعد تمدید تا آوریل 3.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de