COVID-19 تاثیر: راجستان Royals باز به کوتاه IPL تنها با هند بازیکنان

COVID-19 تاثیر: راجستان Royals باز به کوتاه IPL تنها با هند بازیکنان – ورزش

به روز شده: Apr 02, 2020, 09:53 IST | PTI | دهلی نو

BCCI است که هنوز به یک تصمیم در 13th edition از سودآور لیگ باقی می ماند که به تعویق افتاد حداقل تا 15 آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و حاصل سفر و محدودیت های خارجی در ورود به هند

Rajasthan Royals team during IPL 2019. Pic/ AFP

راجستان Royals تیم در طول لیگ 2019. عکس/ AFP

حتی کوتاه IPL با هند فقط بازیکنان خواهد بود خوب به اندازه کافی در این “زمان فوق العاده ای” راجستان Royals اجرایی رئیس Ranjit Barthakur گفت: آشکار است که یک تماس نهایی در glitzy رویداد سرنوشت بعید است گرفته شود قبل از 15 آوریل است.بالای اجرایی هیزم خود را حق رای دادن را آرزو می کنم حتی به تعداد موارد مثبت و مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر در ادامه به افزایش در سراسر جهان است. BCCI است که هنوز به یک تصمیم در 13th edition از سودآور لیگ باقی می ماند که به تعویق افتاد حداقل تا 15 آوریل به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس و حاصل سفر و محدودیت های خارجی در ورود به هند است. آن را در اصل قرار است برای شروع در مارس 29.

“ما باز به کوتاه مسابقات تنها با هند بازیکنان در پایان روز آن است که هند در لیگ برتر” Barthakur گفت PTI. با یک مستند در سراسر کشور در محل برای مبارزه با گسترش این بیماری در این رویداد بعید به نظر می رسد به جلو بروید مگر اینکه BCCI ارقام جایگزین پنجره بعدها در سال افت چند تعهدات دو جانبه. RR اجرایی گفت: هر چند آنها اعتماد به نفس است که هیئت مدیره را به یک تصمیم در ذهن نگه داشتن منافع از franchises.

“این فوق العاده ای بار و BCCI را به بهترین آن می تواند زمانی که همه چیز بهبود,” او گفت:. “پیش از این ما نمی تواند فکر می کنم از یک سرخپوستان-تنها IPL اما در حال حاضر وجود دارد به اندازه کافی با کیفیت را انتخاب کنید. بهتر است به یک سرخپوستان-تنها IPL نه در همه. “هنگامی که ما می توانید آن را? که BCCI تصمیم می گیرد. و من فکر می کنم که تماس گرفته شود تنها پس از 15 آوریل” Barthakur اضافه شده است.

اقدام در این بخشنامه از دولت مرکزی در ماه مارس BCCI به تعویق افتاد IPL تا 15 آوریل است. رمان coronavirus تا کنون بیش از آلوده 850,000 مردم در سراسر جهان در حالی که ادعا زندگی بیش از 42000. بیش از 1600 موارد مثبت که تا کنون گزارش شده است و در سراسر هند علاوه بر بیش از 40 مرگ و میر.

صحبت کردن به سرویس جهانی بی بی سی هفته گذشته RR را صاحب اکثریت Manoj Badale اعتراف کرد که IPL “محدودتر به اهمیتی از نظر چیزهایی که ما باید واقعا فکر کردن در مورد در حال حاضر”.

اقتصادی و تحولات ناشی از این بیماری همه گیر باعث شده است تا بازیکنان انگلستان و استرالیا به اعتراف است که آنها نیروبخش برای کاهش پرداخت. این هیات کریکت در انگلستان اعلام کرد که 61 میلیون پوند بسته به مقابله با این بیماری همه گیر ویرانگر پیامدهای مالی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de