COVID-19 تاثیر: رافائل نادال ‘بسیار بدبین’ در مورد بازگشت تنیس

COVID-19 تاثیر: رافائل نادال ‘بسیار بدبین’ در مورد بازگشت تنیس – ورزش

به روز شده: Apr 28, 2020, 08:32 IST | AFP | مادرید

“ما تا به حال بسیار دشوار ماه و نیم با بسیاری از زیان های مالی و همچنین دیگران که کمتر مهم است که هنوز هم درد و رنج بزرگ برای جامعه من امیدوارم که فقط برای چند ماه در سطح اقتصادی,” او گفت:

Rafael Nadal

رافائل نادال

رافائل نادال در روز یکشنبه گفت که او “بسیار بدبین” بیش از یک کامل سرگیری حرفه ای تنیس مدار است که متوقف شده است با این بیماری همه گیر کوروناویروس. “از نقطه نظر من خیلی بدبین که این مدار را می توانید رزومه یک فعالیت طبیعی” گفت: جهان شماره دو در یک مجازی چت origanized توسط اسپانیایی فدراسیون تنیس (RFET) مربوط به تیم است که برنده سال گذشته جام دیویس.

“در تنیس شما نیاز به سفر در هر هفته اقامت در هتل و رفتن به کشورهای مختلف” نادال گفت. “حتی اگر ما بازی بدون مخاطب برای سازماندهی هر صورت شما نیاز به یک مقدار زیادی از مردم درگیر است که نمی تواند نادیده گرفته شود. در سطح بین المللی من یک مشکل جدی است.” نادال گفت که او امیدوار است که محدودیت ها را می توان به تدریج آرام اما افزود که او آگاه بود که جهانی بهداشت وضعیت جدی است. “ما تا به حال بسیار دشوار ماه و نیم با بسیاری از زیان های مالی و همچنین دیگران که کمتر مهم است که هنوز هم درد و رنج بزرگ برای جامعه من امیدوارم که فقط برای چند ماه در سطح اقتصادی,” او گفت:.

“بسیاری از مردم در حال رفتن به از دست دادن شغل خود.” “این لحظات غم انگیز هنگامی که شما ببینید بسیاری از مردم در حال مرگ,” او گفت:. نادال در حال حاضر گفت: رادیو اسپانیایی که او فکر آن خواهد بود “دشوار” به مرحله یکی از رشته های اصلی “در کوتاه مدت یا میان مدت است.” نادال کار کرده است با دوست خود Pau Gasol اسپانیایی بازیکن بسکتبال به جمع آوری کمک مالی در مبارزه با کروناویروس. همراه با دیگر پیشرو بازیکنان تنیس مانند راجر فدرر و نواک جوکوویچ, نادال یکی از مروج یک طرح برای ایجاد یک صندوق برای کمک به پایین رتبه بندی بازیکنان رنج می برند که از لحاظ مالی.

گرفتن همه از آخرین اخبار ورزشی و به روز رسانی در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im