COVID-19 تاثیر: پرستار ostracised در Malad ساختمان برای آوردن تهدید به آستان’

COVID-19 تاثیر: پرستار ostracised در Malad ساختمان برای آوردن تهدید به آستان’ – اخبار

به روز شده: May 06, 2020, 07:57 IST | Samiullah خان | بمبئی

شصت و هشت: Shatabdi پرستاران بيمارستان بازگشت به کار پس از تست منفی اما با احتیاط از آینده خود را به عنوان بیمارستان گفته فاقد تجهیزات حفاظتی

The nurses had been quarantined after tests on a deceased patient returned positive

پرستاران شده بود به قرنطینه و پس از آزمون در مرحوم بیمار بازگشت مثبت

هفتاد و دو ساعت از قرنطینه شد سخت در 68 پرستاران از Kandivli است: Shatabdi بیمارستان اما آن را به پایان رسید یک نکته مثبت خود را به عنوان نتایج آزمون برگشتم منفی است. اما برای یکی از آنها پیامدهای تکان دهنده بود و همچنین دلسرد کننده است.

در یک زمان هنگامی که بسیاری از مردم هستند که خدا را شکر به کارکنان مراقبت های بهداشتی درمانی کشور به عنوان آنها در خط مقدم نبرد علیه Coronavirus (COVID-19) یک پرستار از Malad مواجه ننگ در بازگشت به خانه شد و توسط جامعه به عنوان یک تهدید.

پرستار در 40s خود را گفت: اواسط روز “به ما آموخته است که ساکنان ساختمان های در حال توسعه افکار منفی در مورد من. برخی حتی جرأت بپرسید ” چرا شما آوردن خطر عفونت به آستان ما? چرا شما یا گرفتن مرخصی از محل کار و یا اقامت در بیمارستان تا این بیماری همه گیر به پایان می رسد”.”

روزنامۀ بیشتر او گفت که در سه روز گذشته بودند و نه آسان به امکانات اولیه در ESIC بیمارستان که در آن آنها قرنطینه شد در دسترس نیست. “وجود دارد هیچ لباس را تغییر دهید و به. این غذا واقعا بد بود; هنگامی که ما حتی با توجه نان بیات. ما اعضای خانواده مرتب مواد غذایی و خوراکی برای ما. ما صرف دو خوابی که ما منتظر ما گزارش آزمون.” شهرداری حتی ارائه حمل و نقل به ما رها خانه پس از آن او اضافه شده است.

پرستار گفت: آنها رها شدند که نتیجه منفی چون آنها می ترسیدند که در معرض اعضای خانواده خود را به ویروس. اما ترس هنوز نشده به طور کامل از بین رفت چرا که افسر ارشد پزشکی دکتر Pramod Nagarkar آنها بازگشت به کار در روز یکشنبه با چند دنده محافظ خود را امن نگه دارید.

“در چند روز گذشته ما را از طریق بسیاری حتی آموخته است که بسیاری از پزشکان گرفته اند ترک در میان بحران است. ما نمی خواهیم به کار و کمک به بیماران, اما آنچه که ما در مورد امنیت ؟

به اندازه کافی وجود ندارد ماسک, شخصی, تجهیزات حفاظتی [بیمارستان]. به لطف خدا ما نیست قرارداد COVID-19 این زمان, اما ما نمی دانیم که چه اتفاقی ممکن است در این روز آمده است.”

شصت و هشت پرستاران: Shatabdi بیمارستان گرفته شد به ESIC بیمارستان در Kandivli چهارشنبه شب پس از نتیجه آزمون مرحوم بیمار آمد مثبت است.

72
هیچ. از ساعت پرستاران بودند قرنطینه

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>