خرید رپورتاژ

COVID-19 تاثیر: ماهاراشترا سانتی متر Uddhav Thackeray گسترش دولت lockdown تا 30 آوریل – اخبار

به روز شده: Apr 11, 2020, 18:10 IST | اواسط روز خبرنگار آنلاین | بمبئی

رئیس جمهوری اشاره کرده بود در ووهان-مانند مستند در دولت برای برخی از روزها در اوایل این هفته.

Maharashtra Chief Minister Uddhav Thackeray

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray

پس از دیدار با نخست وزیر نارندرا مودی از طریق ویدئو کنفرانس در مورد شیوع کروناویروس در کشور ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray اعلام کرده است در سخنرانی خود به دولت در توییتر که این مستند را ادامه خواهد داد تا مارس 30.

ساخت اعلام وزیر Uddhav Thackeray گفت که این مستند را می توان آرام در مناطق خاص در حالی که دیگران آن را تبدیل به سخت تر. او همچنین گفت که این تصمیم بر لغو این محدودیت به طور کامل پس از مارس 30 گرفته خواهد شد بسته به وضعیت حاکم.

Thackeray همچنین از مردم خواست تا با حفظ پایه و بهداشت و استفاده از ماسک و بررسی خود را بررسی می شود اگر علائم باقی بماند. “به من گفت: ساعت مودی که ماهاراشترا ادامه خواهد داد مستند پس از آوریل 14,” او گفت: در این آدرس در حالی که اعلام.

رئیس جمهوری اشاره کرده بود در ووهان-مانند مستند در دولت برای برخی از روزها در اوایل این هفته. “ما در حال گرفتن اخبار از سراسر جهان است. این بیماری همه گیر به شدت در ایالات متحده آمریکا و ژاپن و سنگاپور اما چین در ووهان که در آن همه آغاز شد برداشته شده (مستند) محدودیت. اما آن را در زمان حدود 75 روز برای وضعیت به سهولت. من مطمئن هستم که ما را نیز تغییر وضعیت ما اگر ما در مبارزه با مشابه احتیاط” CM گفته بود در پخش روز چهارشنبه.

به گفته وزارت امور خارجه وزارت بهداشت و درمان 1,666 موارد گزارش شده در ماهاراشترا در روز شنبه. هفتاد و دو تا از این موارد جدید تشخیص داده شد در بمبئی آن را گفت. پنج نفر دیگر آزمایش مثبت در ملگن چهار در قهوهای مایل به زرد و دو هر در پنول و اورنگبد یک هر در Kalyan – Dombivali, Vasai-ویرر پونا Ahmednagar, Nashik, شهرستان ناسیک روستایی و پلقر گروه اضافه شده است.

تا کنون 110 نفر فوت کرده اند با توجه به این عفونت در دولت است. به عنوان بسیاری از 188 بیماران مرخص شده از بیمارستان پس از بهبودی, مقامات گفت. تا دیروز 33,093 نمونه آزمایش شده اند گفتند.

Uddhav Thackeray شده است به طور منظم به برقراری ارتباط با مردم ماهاراشترا از طریق سیستم عامل رسانه های اجتماعی به ارائه اطلاعات و اقدامات انجام شده توسط دولت برای مبارزه با COVID-19 بحران است.

با ورودی از سازمان

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان