COVID-19 تاثیر: در Rohit Pawar junior’s حوزه کمک فقط با یک تماس دور

COVID-19 تاثیر: در Rohit Pawar junior’s حوزه کمک فقط با یک تماس دور – اخبار

به روز شده: Apr 17, 2020, 08:19 IST | Sanjeev Shivadekar | بمبئی

Rohit Pawar MLA کرجت Jamkhed مجموعه مرکز تماس بنابراین شهروندان می توانند کسی را به شنیدن آنها را بدون پله

One of the messages sent by Rohit Pawar's team gives out numbers of local doctors etc

یکی از پیام های ارسال شده توسط Rohit Pawar تیم می دهد تعداد پزشکان محلی و غیره

برای ساکنان کرجت-Jamkhed مونتاژ حوزه مسائل مربوط به مواد غذایی بسته دریافت جیره و غیره را می توان تنها با یک تماس تلفنی. NCP رئیس Sharad Pawar را grandnephew, Rohit Pawar MLA (کرجت-Jamkhed) راه اندازی مرکز تماس برای شهروندان به طوری که آنها می توانند ثبت نام خود را نارضایتی ها و مسائل بدون پله از خانه های خود در این زمان بحران و تضمین می کند که آنها در حال رسیدگی است.

به اطمینان حاصل شود که تعداد خط تلفن می رسد حداکثر شهروندان در حوزه MLA تیم رسانه های اجتماعی شده است ارسال پیام های متنی و تصاویر به مردم اطلاع آنها که برای تماس با مواد غذایی و سایر مشکلات در منطقه است.

ارتباط با حوزه

در مناطق روستایی و نیمه شهری شهروندان اجرا به جمع اتاق یا محلی واحد اداری به مرتب کردن بر اساس مسائل مانند برق و شکست, غیر عملکردی پمپ های آب و غیره. با توجه به این مستند افراد ممکن است قادر به خارج شدن از خانه های خود را به دیدار با مقامات دولتی.

آگاه باشید که اتصال خود را با مونتاژ حوزه به خصوص در این دوره بحران است که باید یا آن را می تواند نتیجه معکوس محلی MLA تصمیم به راه اندازی یک مرکز تماس برای مردم است.

“حتی رسیدن به محلی MLA دشوار است برای بسیاری از افراد در این حوزه به عنوان پله در خارج از خانه محدود شده است توسط مقامات. بسیاری از مردم در حال ساخت تماس. من سعی کنید برای پاسخ به تمام. اما عملا آن را ممکن است برای پاسخ به هر تماس به خصوص وقتی که یکی از دریافت بیش از 500 تماس در روز” Rohit گفت.

آنچه انجام می دهند

Rohit ادعا کرد که به طور متوسط 600 تماس های دریافت شده در هر روز است.

“وجود دارد یک ورودی از هر تماس را دریافت کرد. موارد اضطراری گرفته تا بلافاصله. بقیه اطلاعات وارد شده در پایان روز. صبح روز بعد بر اساس اولویت های مرکز تماس کارکنان معاملات با تماس های دریافت شده در مورد مسائل مانند ناکافی مواد غذایی, انبار و یا عدم پزشکی است. مسائل دیگر مانند پمپ آب کار نمی کند و منبع تغذیه مشخص شده به آنها رسیدگی شود به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است” Rohit اضافه شده است.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im